Вінілова плитка товщина 2,5 мм

Одним з найпоширеніших і найпопулярніших видів підлогових покриттів є вінілова плитка 2,5 мм. Така товщина універсальна для обробки житлових приміщень. Фахівці рекомендують купувати подібні моделі для віталень, спалень, кухонь та ванних кімнат.

Що означає товщина у вінілової плитки?

Сучасне покриття для підлоги складається з декількох шарів, кожен з яких виконує свою роль. Чим товщі покриття, тим воно більш стабільне та зносостійке. Матеріал довше служить та зберігає гарний вигляд. Також від товщини залежить спосіб з'єднання та кріплення матеріалу. Вінілові плитки 2,5 мм укладаються клейовою технікою.

У такого покриття для підлоги захисний шар становить 0,3-0,5 мм. Складається він з вінілу, який запобігає механічному, хімічному та ультрафіолетовому впливу на декоративний шар. Покриття не буде подряпане від кігтів тварин, підборів, меблів. Плитка витримує падіння предметів, знижуючи рівень шуму.

Перевагою вінілової плитки є те, що вона "тепла". Матеріал не зберігає холод як кахель. Таке фінішне покриття рекомендоване для використання із системою теплої підлоги.

Чому варто купити вінілову плитку 2,5 мм?

В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» представлена вінілова плитка від європейських та азіатських виробників. Можна підібрати матеріал на будь-який смак, інтер'єр.

5 причин купити вінілову плитку завтовшки 2,5 мм:

  1. бюджетна ціна, доступна кожному покупцю;
  2. багатий вибір декору та квітів, у нашому каталозі понад 20 відтінків;
  3. європейська якість, що викликає довіру у господарів та фахівців;
  4. універсальний матеріал для кухні, спальні, ванної;
  5. витримує температурні перепади, високу вологість, механічну дію.

Вибираючи вінілову плитку на клеї, пам'ятайте про необхідність чорнової підготовки підлоги. Це зробить покриття рівним та довговічним. Вибрати свій декор для підлоги ви можете з будь-якої точки України, зробивши замовлення у нашому інтернет-магазині.

Читати все