Терасна дошка масив

Багато власників заміських будинків задаються питанням, як правильно і красиво облаштувати терасу. Для цього найбільш підходить терасна дошка, масив з порід дерев, які найбільш пристосовані для експлуатації на вулиці, таких як тик, масарандуба, модрина, кумару і т.д., яку можна використовувати не тільки для терас, але і для садових доріжок, пірсів, басейнів, саун, лазень, настилів у ванній кімнаті. Це матеріал стійкий до впливу навколишнього середовища, ураження комахами та грибками.

Терасна дошка – переваги

Терасна дошка масив – це особливий вид покриття для підлоги. На відміну від часто використовується для покриття підлоги на вулиці кам'яної плитки, цей вид покриття приємніший для ніг. Масивна дошка зроблена спеціально для того, щоб «жити» на вулиці. Вона розрахована на тривалий термін експлуатації у несприятливих умовах під впливом інтенсивного сонячного світла, дощу, снігу. Термін служби цього покриття залежить від розмірів товщини корисного шару, тобто шару від поверхні дошки до торцевих гребенів і пазів, оскільки самі мостини мають гладкі торці. Для того, щоб стерти цей настил, потрібно докласти дуже багато зусиль. Крім цього борозенки, що є в половицях, покращують відведення води і запобігають ковзанню.

Важливі характеристики терасної дошки

має важливі переваги для використання на вулиці, порівняно з іншими покриттями для підлоги:
Терасна дошка масив

  • Для виготовлення використовується екологічно чистий матеріал.
  • При обробці пиломатеріалів використовується дрібноподібна шліфування, тому дошка стає гладкою.
  • Використання стволів дерев з тріщинами та сколами виключається.
  • Перед встановленням рівень вологості цього покриття дорівнює меблевому рівню, тому деформацію в процесі експлуатації виключено.
  • Для виготовлення використовується деревина, стійка до дії негативних навколишніх факторів, термін служби покриття становить 50 років, і це без обробки хімічними реагентами.

З усього вище викладеного випливає – для укладання терас, садових доріжок і т.д. найкращим рішенням буде купити терасну дошку. Цей матеріал довгі роки радуватиме своєю якістю та красою, незалежно від того, які природні фактори на нього впливають.

До того ж, незважаючи на те, що одним із найякісніших підлогових покриттів є терасна дошка, ціни на неї не високі.

Терасна дошка масив купити Київ

Читати все