Терасна дошка композитна Polymer Wood (Полімер Вуд), Україна

За запитом
За запитом
За запитом

Компанія Polymer & Wood відома на українському ринку лише кілька років, і за цей короткий час стала однією з найпопулярніших, завдяки високій якості, яка забезпечується суворим контролем виробництва від підбору сировини, формування гранул до появи готового продукту, у тому числі і терасні дошки.

Конкуренцією дереву може бути лише матеріал, який повністю імітуватиме зовнішній вигляд дерева та збереже основні якості дерев'яного покриття:

  • екологічність;
  • теплостійкість:
  • простота догляду;
  • легкість монтажу.

Всі ці якості мають терасна дошка polymer wood. Матеріалом для створення унікального покриття стало з'єднання дерева та полімеру.

Основні переваги терасної дошки polymer wood

Вся продукція з дерево-полімерного матеріалу чудово справляється з перепадами температур, вологостійка, не вигоряє на сонці. Вона набагато дешевша за натуральне дерево з такими ж якостями. Покриття з деревного полімеру не страшні комахи. Крім цього:

  • зовнішній вигляд практично важко відрізнити від натурального дерева;
  • завдяки доданню біоцидних добавок терасна дошка polymer wood захищена від появи плісняви, гнилі та грибків.
  • підвищена міцність, ударостійкість, прохідність дозволяють застосовувати терасну дошку polymer wood, як покриття для підлоги: навколо басейну, в кафе або ресторані, на балконах, садових алей та інших.

Ціна терасної дошки polymer wood, представленої великим каталогом на сайті інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору», демократична та доступна широким верствам населення.

При виборі терасної дошки слід звернути увагу на співвідношення ціни та якості. Занадто низька ціна повинна насторожити покупця, бо низькосортний матеріал не має високих експлуатаційних характеристик. Якість терасної дошки можна визначити по спилу, який має бути гладким, не містити сколів та лахміття.

Купити терасну дошку полімер Вуд оптом та в роздріб можна, не виходячи з дому, у будь-якому куточку України.

Достатньо залишити заявку на сайті, наші консультанти передзвонять, дадуть відповіді на всі питання, розрахують необхідну площу покриття, підберуть усі комплектуючі та відправлять замовлення надійним перевізником.

Терасна дошка polymer wood у Києві може бути доставлена під парадне.

Читати все