Терасна дошка Megawood (Мегавуд), Німеччина

Про те, що німецькі товари є еталоном якості, відомо в усьому світі, і компанія NOVO -Tеch GmbH & Cо.KG підтвердила це в черговий раз, коли на світовий ринок будівельних матеріалів надійшла терасна дошка марки MegаWood (Мегавуд).

Характеристика терасної дошки MegaWood

Композитна терасна дошка MegаWood на 75% складається з натуральних деревних волокон і на 25% з високоякісних полімерів. Завдяки такому складу зберігається краса та унікальні властивості натуральної деревини, але її міцність та стійкість до впливу зовнішніх факторів збільшується. В результаті ми отримуємо наступний результат:

  • Невибагливість в експлуатації. Унікальна технологія виготовлення звільняє від потреби  фарбування та промаслювання матеріалу.
  • Високий рівень міцності. Поверхня матеріалу стійка до подряпин, вм'ятини та деформації.
  • Екологічна безпека. Використання для створення матеріалу натуральних компонентів запобігає нанесенню шкоди здоров'ю людини.
  • Стійкість природним фактором. Поєднання полімерів та волокон деревини дає можливість експлуатувати терасну дошку MegаWood як в умовах помірного, так і складного клімату.
  • Неперевершений зовнішній вигляд. Унікальна структура поверхні дозволяє надати матеріалу благородності та вишуканості.
  • Прекрасна стійкість кольору. Зовнішній вигляд матеріалу не змінюється протягом терміну експлуатації, навіть рівного десятиліттям.

Терасна дошка MegaWood виготовляється в декількох варіантах кольору, кожен з яких повторює відтінок певного сорту деревини. Незважаючи на те, що на вигляд цей матеріал мало відрізняється від звичайного масиву дерева, за своїми якісними характеристиками він набагато його перевершує. Прекрасно оброблена поверхня дає можливість ходити босоніж і навіть лежати на підлозі, не побоюючись скал, а її незвичайна структура забезпечує приємні відчуття під час тактильного контакту зі шкірою.

Переваги терасної дошки MegaWood

Терасна дошка MegаWood виготовляється за унікальною запатентованою технологією, тому не має аналогів. На кожному етапі виробничого процесу, починаючи від вибору сировини до відвантаження продукції споживачеві, здійснюється суворий контроль якості незалежними експертами.

До великого ряду переваг матеріалу додається його ціна, терасна дошка MegаWood Київ по кишені кожному споживачеві.

Отже, якщо ви цінуєте високу якість і дбаєте про себе і своїх близьких, і при цьому витрачаєте гроші з розумом, рекомендуємо купити терасну дошку MegаWood.

Читати все