Коркові підлоги Wicanders (Вікандерс), Португалія

У Португалії зосереджено одне з найбільших виробництв пробкових покриттів, саме там знаходиться компанія Wicanders. Вона займає лідируючі позиції на європейському ринку з постачання та переробки пробкового матеріалу. До продукції цієї компанії відноситься не тільки покриття для підлоги, але і настінна пробка Wicanders, наприклад пробкові шпалери. Особлива пориста структура наділяє їх дивовижною, звукоізоляційною властивістю.

Пробка для стін Wicanders має свої незаперечні плюси. Якщо ви виберете цей матеріал для стін, то зможете назавжди позбавитися звуків галасливих сусідів, одночасно створивши оригінальний інтер'єр вашого будинку.

Коркові покриття від компанії Wicanders займають лідируючі позиції з продажу, це стосується як клейких, так і плаваючих видів покриттів. Настінний корок Wicanders відрізняється величезним вибором текстур і кольорів матеріалу, ви легко можете підібрати саме те, що підходить вашому будинку.

Основою пробкового покриття Wicanders є натуральний матеріал із пробкового дуба. Пробка для стін Wicanders відрізняється надійністю та довговічністю, а також виключає можливість алергенних впливів. Для виробництва цих покриттів використовуються дуби, що досягли зрілого віку. Тільки після досягнення 25 років з дерева вручну знімають кору, яка згодом відростає. За 200 років життя дуба цю процедуру можна повторити близько 20 разів.

Пробкові покриття Wicanders на вигляд є двошаровими пластинами, що утворюють систему осередків-амортизаторів і звукоізоляторів. Лицьову сторону пробкового покриття часто покривають шпоном із рідкісних порід дерев, що робить його зовнішній вигляд особливо вишуканим. На таких підлогах не ковзають ноги, воно сприяє відпочинку ніг та розвантаженню опорно-рухового апарату. Навантаження, що витримується таким покриттям, досить велике, що забезпечує відсутність вм'ятин та деформацій у разі перестановки меблів.

Дані покриття не потребують особливого догляду, підлогу можна мочити, не боячись завдати йому шкоди. Однак не варто стелити килими з прогумованою основою на пробкові покриття Вікандерс, щоб уникнути плям, що важко виводяться. Всі описані якості роблять пробкові підлоги Вікандерс бажаними в будинках, де цінують затишок та комфорт.

Читати все