Гладка паркетна дошка

Вибираючи паркетну дошку, важливо звернути увагу не лише на колір деревини, породу, малюнок, а й фактуру. Поверхня може бути шорсткою або гладкою. Вибір залежить від переваг клієнта, дизайну інтер'єру та практичності покриття для підлоги.

Чому варто купити гладку паркетну дошку?

Дерев'яна гладка підлога виглядає стильно, престижно та ефектно. Завдяки рівній поверхні візуальні переваги покриття видно відразу. Поверхня може бути глянсовою або матовою залежно від фінішного покриття та варіанта обробки. Сучасні колекції роблять у вигляді гладкої дошки, зберігаючи при цьому природний малюнок.

Переваги:

  • поєднується з глянсовими фасадами шаф, скляними дверцятами, панорамними вікнами;
  • підходить для сучасних та класичних інтер'єрів, де особлива увага приділяється відточеним лініями, порядку;
  • гладка поверхня візуально розширює простір, світла підлога — робить кімнату більшою, а темна паркетна дошка створює ефект статусності приміщення;
  • універсальний варіант для дому та офісу.

Ціна на гладку паркетну дошку в Києві

На вартість покриття підлоги впливають кілька факторів: порода дерева, бренд виробника, клас продукції, технічні параметри. Гладка поверхня — одна з особливостей дизайну паркетної дошки від вибору якої залежить загальне сприйняття інтер'єру. За якістю такий матеріал не поступається іншим варіантам. Це міцна та зносостійка дошка, яка прослужить роками.

Купити паркет для дому з доставкою по Україні легко з «Світ Підлоги та Декору». У каталозі представлено 17 надійних виробників з Європи та Америки, які пропонують якісну дошку за прийнятними цінами. Дерев'яна підлога — це не розкіш, а комфорт вашого будинку та статус вашого бізнесу.

Читати все