Паркетна дошка 14 мм

Як вибрати паркетну дошку за товщиною?

Одним з найважливіших параметрів у виборі фінішного покриття є товщина матеріалу. Особливість паркетної дошки полягає в тому, що це багатошаровий продукт. Кожна колекція складається з трьох базових шарів:

  • Нижній — його виробляють із хвойних порід дерев. Ця частина виконує функцію, що стабілізує.
  • Середній роблять із соснових плашок, які мають перпендикулярно іншим шарам. Це частина паркетної дошки, що несе.
  • Верхній шар паркету роблять із благородної деревини. Саме вона дає бездоганний естетичний вигляд підлоговому покриттю. Надійні виробники використовують для цього шар до 4 мм деревини.

Найбільш популярними та затребуваними планками вважаються моделі з товщиною від 12 до 16 мм. У паркетної дошки 14 мм товщина верхнього шару складатиме 4 мм. Це оптимальне значення. Такий матеріал можна шліфувати тричі протягом усього терміну експлуатації.

Фахівці рекомендують вибрати паркетну дошку завтовшки 14 мм для житлових приміщень. Вона впорається з незначними навантаженнями, які притаманні спальні, дитячій, вітальні. Такий тип паркету можна використовувати і в офісних приміщеннях з низькою прохідністю та невеликою кількістю співробітників.

Де купити паркетну дошку 14 мм у Києві?

Товщина паркету має витримувати щоденні навантаження. Правильно підібраний матеріал прослужить максимально довго, зберігши презентабельний зовнішній вигляд. Ціна паркетної дошки 14 мм доступна для українських сімей, при цьому колекції зберігають гарну якість. Вибираючи такий матеріал для будинку, ви грамотно розподілите бюджет на ремонт.

Інтернет-магазин підлогових покриттів «Світ Підлоги та Декору» пропонує широкий вибір матеріалів для дому. Паркетна дошка для спальні, дитячої, вітальні та інших кімнат на сайті представлена матеріалом завтовшки 14 мм. Такі колекції виробляють усі провідні бренди. У каталозі паркетної дошки ви знайдете традиційні та екзотичні породи дерев, широкий вибір кольорів. Вартість паркету в Києві буде відповідати вашому бюджету. У нас ви зможете підібрати серії за демократичними цінами та преміальні варіанти для розкішних інтер'єрів.

Читати все