Паркетна дошка 15 мм

У чому перевага паркетної дошки 15 мм?

У каталозі інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору» паркет відрізняється за низкою характеристик. Одним з важливих моментів, пов'язаних з експлуатацією покриття є товщина паркетної дошки. Для різних типів приміщень вибирають відповідний параметр. Грамотна покупка забезпечить високу якість та довговічність фінішного покриття.

Паркетна дошка складається із 3 шарів. На вишуканий верхній шар приділяється близько 7 мм. Паркетна дошка 15 мм відноситься до самих ходових матеріалів. Її замовляють для житлових приміщень із класичним навантаженням. Його підбирають для віталень, передпокоїв, спалень, їдалень та інших житлових приміщень. У певних випадках матеріал є актуальним і для офісних приміщень. Паркет 15 мм краще підбирати для робочих кабінетів із невеликою прохідністю.

Від товщини паркетної дошки залежить максимальне навантаження та інтенсивність використання покриття для підлоги. Також можливість шліфування. З матеріалами товщиною 15 мм виконують до 3 шліфування, які дозволяють оновити поверхню, повернути деревині колишній вигляд. Параметр також впливає будь-які типи зовнішніх впливів. Чим товщі планка паркетної дошки, тим стійкіша вона до високої вологості, стрибків температури, а як наслідок — довговічніше.

Скільки коштує паркетна дошка 15 мм у Києві?

При виборі матеріалу для підлоги ставка робиться на технічні характеристики і дизайн. Варто пам'ятати, що чим надійніша колекція, тим довше вона прослужить. Вкладення у якісне натуральне покриття для підлоги — це справжня економія бюджету.

Купити паркетну дошку 15 мм варто для створення красивої та надійної підлоги в будинку. Такий матеріал витримає щоденні навантаження, властиві житловим приміщенням. Ціна на паркет 15 мм вище, ніж більш тонкі колекції. Це пояснюється розміром кожного шару планки та кількістю використання цінної деревини.

Підібрати паркетну дошку під ваш інтер'єр та бюджет можна в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». Натуральний матеріал з товщиною планки 15 мм випускають португальські, словацькі та фінські бренди. Європейські фабрики виробляють продукцію найвищої якості. Вона відповідає прийнятим стандартам. Такий матеріал служить максимально довго, зберігаючи технічні та візуальні характеристики. Паркетна дошка 15 мм у каталозі представлена благородною деревиною дуба та ясеня.

Читати все