Паркетна дошка Rezult (Резалт), Україна

Паркетна дошка Rezult у виставковому залі

Щороку український бренд Rezult виготовляє 2.5 млн кв.м паркетної дошки. Матеріал відповідає високим вимогам якості та безпеки. Продукція виробляється за безвідходним принципом, що захищає довкілля від забруднення. Особливість покриття для підлоги в стабільних характеристиках за різних умов експлуатації.

Бренд випускає паркетну дошку Rezult для житлових приміщень. Лицьовий шар виконаний у кількох дизайнах: 1-,3-смуговий, ялинка. Як захисне покриття застосовуються акрилові лаки та масла.

Чому варто купити дошку Rezult?

На фабриці відбувається повний цикл виробництва інженерної дошки. Це дозволяє контролювати всі етапи, а також гарантувати високу якість готової продукції.

Переваги:

  • Простий монтаж. Укладати дошку зможе навіть людина без досвіду. Достатньо дотримуватись вимог до підготовки приміщення та основи.
  • Допустимо монтаж на теплу підлогу. Для цього застосовується плаваючий метод.
  • Стабільний матеріал за рахунок технології перпендикулярного розташування шарів. Покриття для підлоги не деформується від сезонних перепадів температур.
  • Використання замкової системи з'єднання, яка спрощує процес монтажу, а також робить поверхню рівною та стабільною.
  • Натуральний та красивий матеріал.

Ціни на паркетну дошку в Києві

Магазин «Світ Підлоги та Декору» пропонує широкий асортимент сучасних покриттів для підлоги. Якщо ви надаєте перевагу натуральним матеріалам, то зверніть увагу на недорогу паркетну дошку Rezult. У колекції доступні моделі з дуба. Для поціновувачів дизайнерських рішень доступна гарна односмугова дошка.

У колекції українського виробника близько 10 відтінків. Усі покриття мають яскраво виражену дерев'яну текстуру. Природний малюнок підкреслює красу підлоги. Інженерна дошка підійде для спальні, дитячої, домашнього кабінету. Паркет можна стелити в кімнатах із високою прохідністю.

Читати все