Паркетна дошка Bonnard (Бонард) / Coswick, Білорусь

Компроміс паркету та ламінату

Паркетна дошка Bonnard

Доступність та дешевизна ламінованих покриттів для підлоги не зменшують кількість шанувальників натурального дерев'яного паркету. Набірний паркет дороге задоволення, але й тут можна трохи заощадити. Паркетна дошка Bonnard – це двошаровий композит із склеєних шарів справжнього дерева.

Верхній шар масиву зроблений з дуба, тонованого та обробленого залежно від найменування товару олією чи лаком. Є різновиди одно- та трисмугові. Окрім більш прийнятної порівняно з штучним паркетом ціни, паркетна дошка Бонард має ще один плюс: вона швидше та простіше монтується. Наявність у торцях фасок робить стики міцними та щільними, запобігаючи скрипам та утворенню щілин у майбутньому.

Догляд за паркетною дошкою

Догляд за підлогою з паркетної дошки Bonnard залежить від того, яким складом оброблений верхній декоративний шар. Масляне покриття іноді потребує полірування із застосуванням спеціальних мастик і восків. Лаковані паркетини цього не потребують, але можуть шліфуватися з наступним нанесенням лаків до трьох разів за термін експлуатації. Виробник стверджує, що служить така підлога в умовах квартири чи будинку щонайменше 10 років. Більш інтенсивні навантаження в публічних місцях можуть знизити термін експлуатації або зажадати більш ретельного догляду.

Типи паркетної дошки Боннард

В Україні компанія «Світ Підлоги та Декору» представляє три колекції паркетної дошки Bonnard:

  • Metropolitan Grey;
  • Chalet;
  • Vintage.

Кожна колекція теж підрозділяється на вигляд, розмір і вартість окремих панелей. Метрополітен Грей виглядає злегка запиленою, Шале виблискує чистою глибиною і натуральністю, Вінтаж ніби відчув на собі вплив часу.

Ви можете замовити у Києві з нашого складу односмугові або трисмугові види паркетної дошки. Є два варіанти розмірів:

  • Метрополітен Грей – 127x300-1845 мм;
  • Шале та Вінтаж – 190x450-2080 мм.

Перша цифра – ширина. Подвійна друга цифра говорить про довжину фрагментів у складі загальної довжини панелі. Товщина всіх колекцій однакова, 16 мм. Товар можна переглянути на сторінках інтернет-магазину або наживо за вказаною нижче адресою.

Торгові марки паркетної дошки з Білорусі

На заводі в Заславлі (Білорусь) крім торгової марки Bonnard виробляють також паркетну дошку Coswick.

Читати все