Паркетна дошка Focus Floor (Фокус Флор), Фінляндія

12 
12 
Паркет дошка Focus Floor у виставковому залі

Фінська паркетна дошка Фокус Флор

Старше покоління може розповісти молодим, як ганялися за фінським паркетом у 70-80-х роках минулого століття. А потім з'явилися спільні підприємства, і якісна продукція стала доступнішою. Паркетна дошка Focus Floor випускається на фінському підприємстві та експортується до більшості країн СНД та Європи.

Нехай набірний та художній паркет залишаються розкішшю та рідкістю, багато хто може дозволити собі купити економ-варіант – паркетну дошку з верхнім шаром із цінної деревини. Виробник «Фокус Флор» використовує дуб та ясен різних способів обробки. Це дає широкий вибір за декоративними показниками. Є паркетні дошки з візерунком із дрібних планок або суцільним масивом, три- та односмугові.  

Великий вибір паркетної дошки Focus Floor

Замовити в Україні цю продукцію ви можете в магазині «Світ Підлоги та Декору». У каталозі 45 найменувань та кольорів. Трапляються дублі з іншими розмірами. Трисмугові варіанти дешевші, односмугові дорожчі. Стандарт фаски 2V (якщо вона є) – це не дозволить комбінувати в підлоговому покритті продукцію Фокус Флор з європейськими паркетними дошками, але між собою – будь ласка.

Паркетні дошки Фокус Флор: розміри та комплектація

Стандарти розмірів паркетної дошки Focus Floor такі:

  • 2266x188 мм (трисмугова);
  • 2000x138 мм (односмугова);
  • 2000х188 мм (односмугова).

В упаковці цієї фірми завжди по 8 планок. Площа може змінюватись: 3.41 м²,2.20 м², 3.00 м² відповідно. Товщина завжди 14 мм. Фаска має більш дорогі категорії.

Крім розмірних показників та якості дерева, ціна паркетних планок залежить від лаку або олії як способу захисту поверхні, та видів декоративної обробки. Наш інтернет-магазин дає докладні описи для кожного виду з фотографіями гарної якості.

Купити паркетну дошку Фокус Флор у Києві

У Києві паркетну дошку Focus Floor будь-якого виду та вартості можна купити в салоні «Світ Підлоги та Декору». Онлайн-консультації та супровід клієнтів у телефонному режимі здійснюється нашими фахівцями. Іногородні можуть оформити доставку до свого міста.

Читати все