Паркетна дошка Tarkett (Таркетт)

Паркетна дошка Tarkett у виставковому залі

Якщо ви не знаєте, яку паркетну дошку вибрати для вашої підлоги, то зупиніться на Tarkett. Бренд є лідером серед виробників покриття для підлоги. Паркет цієї марки завжди високої якості, при цьому доступні ціни.

Чому варто купити паркетну дошку Tarkett?

У продукції Таркетт поєдналися всі переваги сучасних покриттів на основі натуральних матеріалів:

  • Міцність. Для виробництва дошки відібрано деревину високої якості. Підлогове покриття прослужить 30 років, зберігаючи свої характеристики.
  • Зносостійкість. Паркетну дошку можна використовувати навіть у кімнатах із високою прохідністю. Для цього необхідно захистити поверхню спеціальним лаком.
  • Використання натуральної деревини: дуб, ясен, мербау, махагон.
  • Спрощений монтаж. Сучасне замкове з'єднання дозволяє швидко укласти дошку без щілин та зазорів.

Покриття можна використовувати у будь-якій житловій кімнаті квартири чи будинку. Ви можете покрити паркетною дошкою Таркетт підлогу в спальні, дитячій, вітальні. У колекціях понад 10 натуральних відтінків, які підійдуть для традиційного та сучасного інтер'єру. Паркетна підлога актуальна в модних просторах.

Ціни на паркетну дошку Tarkett в Україні

Красива дерев'яна підлога — це ознака гарного смаку. Сьогодні паркетна дошка — це не розкіш, а доступне рішення для дому. Якісний матеріал є безпечним для здоров'я, а використання натуральної деревини створює приємну атмосферу в кімнатах. Завдяки технологіям стало простіше укладати паркетну підлогу.

В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» ціни на покриття доступні кожному за клієнта. Якісні матеріали, які прослужать щонайменше 30 років, виправдовують ціну. Є недорога дубова паркетна дошка, яка стане чудовою базою. Для тих, хто шукає вишуканих рішень, підійде преміум-сегмент.

Читати все