Ламінат 12 мм

Де використовують ламінат 12 мм?

Покриття для підлоги з великою товщиною здатні витримувати високі механічні навантаження, тому їх застосовують для укладання в комерційних приміщеннях. Придбати ламінат 12 мм можна і для дому. Такий матеріал рекомендують використовувати для підлоги кухонь, передпокоїв та віталень, місцях з регулярним та інтенсивним навантаженням. Потовщене покриття менш стирається і довговічніше.

Переваги ламінату 12 мм:

  • тривалий термін служби покриття для підлоги від 10 до 30 років;
  • висока стійкість до механічних пошкоджень від підборів, меблів та падіння предметів;
  • матеріал підходить для укладання в приміщеннях з великою площею, більш тонкі панелі розхитуватимуться;
  • гарний естетичний вигляд.

Де купити ламінат 12 мм за низькою ціною?

Інтернет-магазин ламінату «Світ Підлоги та Декору» пропонує всім жителям України доступні ціни на покриття для підлоги. Вартість матеріалів залежить від країни виробника, колекції та технічних характеристик. Варто пам'ятати, що ціни на ламінат 12 мм вищі, ніж на серії з меншою товщиною. Це пояснюється великою кількістю сировини, що використовується, а також підвищеною міцністю і довговічністю матеріалу.

В асортименті магазину ламінату представлені провідні європейські марки із Франції, Німеччини, Швейцарії, Бельгії та Іспанії. Для тих, хто шукає дешеві ціни на покриття для підлоги варто звернути увагу на турецьких виробників. Їхня продукція відповідає високим стандартам якості, при цьому можна заощадити. Різноманітність відтінків та дизайнів допоможе вибрати варіант для сучасного та класичного інтер'єру.

Купівля ламінату з більшою товщиною окупається із роками. Це якісний та красивий матеріал, який прослужить максимально довго, не вимагаючи заміни. У ресторанах, офісах при щоденному інтенсивному навантаженні покриття вистоїть до 15 років, а в домашніх умовах — до 30 років.

Читати все