Ламінат 8 мм

Багато покупців при виборі ламінату в першу чергу звертають увагу на дизайн колекцій, забарвлення, дерев'яний візерунок. Але при покупці покриття для підлоги важливо ознайомитися не тільки з зовнішнім виглядом матеріалу, але і його технічними характеристиками. Найбільш затребуваним варіантом є ламінат 8 мм.

Яку структура має ламінат 8 мм?

У нашому інтернет-магазині підлогових покриттів у Києві зібрано продукцію найкращих марок. Усі матеріали, незалежно від товщини, мають 4-шарову структуру:

  • верхній захисний шар, який виготовляють із корунду;
  • декоративний шар з паперу, що імітує колір та малюнок дерева, каменю;
  • як основу використовують HDF-плиту високої щільності, саме вона впливає на висоту ламінату;
  • стабілізуючий нижній шар, що захищає плиту знизу.

Чому ламінат 8 мм в Україні став таким популярним?

Відповідь на це питання криється у співвідношенні ціни та якості підлогового покриття. Купують матеріал для монтажу у житлових та комерційних приміщеннях. Така категорія покриттів підходить для кімнат та офісів, де не передбачається високе навантаження на підлогу.

Крім товщини, варто враховувати міцність матеріалу, легкість укладання, відсутність стиків при монтажі. Усе це впливає вартість колекції. Демократична ціна на ламінат 8 мм у Києві приваблює покупців. Можна вибрати продукцію з більшою товщиною, але при цьому зросте цінник, що далеко не завжди виправдано. Такий ламінат підійде для підлоги спальні, кухні, дитячих, приймальних та особистих кабінетів.

Читати все