Підкладка Tuplex

Підкладка Tuplex

Підкладка нового покоління Tuplex ® - повністю відповідає, а за деякими параметрами перевершує вимоги, які пред'являються під час укладання покриттів для підлоги з ламінату, натуральної деревини.
1 рулон = 30 м2 = 30 п/м, ширина = 1,10 м

Основні переваги "Tuplex®" (Фінляндія)

Підкладка Tuplex

Вентильований під паркетний простір.

Підкладка " Tuplex ®" спеціально сконструйована для підлог, що укладаються "плаваючим способом". Вона є єдиною підкладкою, що дозволяє за рахунок природної вентиляції видаляти вологу, що випадково потрапила в під паркетний простір.

Звуки кроків

Звук кроків це те, що ви чуєте, коли ходять по кімнаті. Підкладка " Tuplex ®" була спеціально розроблена для того, щоб з максимальною ефективністю заглушити природний стукіт підборів, прибрати ефект "плескання". Вона ідеально підходить для домашніх або офісних приміщень, де стукіт підборів може дратувати. Підкладка Tuplex має відмінну звукоізоляцію. У порівнянні з іншими матеріалами такої ж товщини вона відрізняється найвищими показниками, відповідає найжорсткішим стандартам.

Захист від вологи

Підкладка Tuplex ® створює подвійний рівень захисту від проникнення вологи. Плівка, якою підкладка покрита з обох боків, виробляється з додаванням спеціальних добавок, які забезпечують максимальний захист від вологи, довговічність.

Підлога з підігрівом

Підкладка " Tuplex ®" відмінно підходить для використання в приміщеннях з підлогами, що підігріваються. За всіма необхідними показниками вона відповідає європейському рівню.

Підкладка, що вирівнює

Завдяки своїй еластичності підкладка " Tuplex® " допомагає приховувати незначні нерівності основи, створює ідеально гладку поверхню для укладання твердого покриття для підлоги. Це найпростіший спосіб прибрати дрібні шорсткості основи покриття для підлоги.

Опір деформації

Підкладка " Tuplex® " відмінно зберігає форму і не змінює своїх фізичних властивостей протягом часу. За час випробувань під навантаженням 600 кг/м2 протягом 7 днів, деформація. " Tuplex ®" склала 6,9% від товщини підкладки. Для порівняння, деформація спіненого поліетилену, що зазвичай використовується як підкладка, становить 76,2 % від товщини.

Швидкість укладання

Підкладка " Tuplex ®" рівно лягати, спрощуючи первинне укладання і полегшуючи з'єднання швів спеціально розробленим способом внахлест. Легкість укладання - економія часу, а значить, що роботи менше і закінчиться вона швидше.