Як вибрати паркетну дошку: міні-інструкція

Як вибрати паркетну дошку: міні-інструкція

Паркетна дошка – популярний вид покриття для підлоги, виготовлений з натуральної деревини. Сучасний асортимент матеріалу настільки широкий, що середньостатистичного покупця стає непросто зорієнтуватися у запропонованому виробниками різноманітності.

На що звернути увагу?

Питання про те, як правильно вибрати паркетну дошку, щоб вона підкреслила стилістику інтер'єру та прослужила якомога довше, є одним із найактуальніших. Проаналізуємо головні критерії, відповідно до яких необхідно вибирати матеріал:

  1. Порода дерева. Цей фактор відіграє важливу роль, оскільки властивості готової паркетної дошки залежать від характеристик деревини, з якої вона виготовлена. Наприклад, дуб, ясен, горіх, мербау відрізняються високою твердістю, стійкістю до впливу зовнішніх факторів та деформацій, стійкістю до впливу вологи та перепадів температур. Рекомендуються для житлових кімнат та громадських приміщень із високою частотою переміщення людей. Кожна порода має специфічний колір та текстуру, може надати приміщенню особливої стилістики. Підлога зі світлих порід візуально розширює простір, та якщо з темних – звужує.
  1. Перегляд дошки. Паркетна дошка буває одно-, дво-, три- та багатосмугової. Поверхня перша створена з цільного ділянки деревини. На ній видно і структуру, і відтінок дерева. Рекомендується для укладання у великих приміщеннях. Поверхня другого виду складається з двох частин, підігнаних одна до одної та склеєних між собою. Підходить для приміщень невеликої площі. У складі верхнього шару третього різновиду дошки знаходяться три склеєні частини. Компоненти можуть мати однакову або різну довжину та колірне рішення. Дошка здатна візуально розширювати простір, тому вважається гарним варіантом для невеликих приміщень. Верхній шар четвертої складається з різних плашок (більше трьох), зібраних у єдине ціле. Вона найяскравіше відбиває текстуру деревини та її тональність, приховує ушкодження. Використовується в тих приміщеннях, де є невелика кількість меблів, оскільки наголошує на стилістиці підлоги.
  1. Тип обробки дошки. Існує велика кількість способів обробки деревини, які дозволяють підвищити її експлуатаційні властивості та надати оригінальності зовнішньому вигляду. Дошка з фаскою з лицьового боку має злегка скошені краї. Функція цього типу обробки – естетична у поєднанні із запобіганням деформації підлогового покриття під впливом високої вологості та температури. Брашоване покриття оброблене з використанням металевих щіток. Така паркетна дошка відрізняється особливо красивим зовнішнім виглядом, рельєфною поверхнею, що приховує подряпини та сколи. Лакований паркет має глянсову поверхню та захищений від механічних пошкоджень. Масляне ж просочення робить покриття вологостійким, простим у догляді. На відміну від лакованого, воно не блищить, а має м'яке сяйво. Термообробка підвищує густину паркету, забезпечує його стійкість до впливу вологи, твердість, несхильність до деформацій, а також оригінальну темно-коричневу тональність.

Використовуючи подану інформацію, можна зробити вигідне придбання, здатне порадувати погляд і прослужити максимум.

Переваги вибору у нас

Компанія «Світ підлоги та Декору» пропонує своїм клієнтам придбати паркетну дошку з максимальною вигодою, яка обумовлена:

  • наявністю великого асортименту покриття для підлоги від популярних брендів (Barlinek, Befag, Esta Parket, Grabo та багатьох інших). Продукція даних виробників відрізняється високою якістю та тривалим періодом експлуатації. У каталозі можна знайти паркет з різною товщиною (даний параметр досягає максимального показника 14 мм), типами обробки та видом дошки;
  • безкоштовними консультаціями досвідчених фахівців, які працюють у цій галузі багато років і не з чуток знають і потреби клієнтів, і специфіку асортименту;
  • демократичною ціновою політикою без націнок на продукцію відомих виробників, офіційними дилерами яких ми є. Це і вироби класу економ, і ексклюзивний товар доступними всім категорій покупців;
  • наданням сервісу адресної доставки по Києву, а також надсилання замовлень транспортно-логістичними компаніями у всі регіони України. Якщо умови придбання та асортименти вас зацікавили, немає причин відмовлятися від співпраці – географічний фактор не є перешкодою.

Надайте своєму будинку або офісу колориту і розкішності за допомогою паркетного покриття для підлоги - ми гарантуємо якість і тривалий термін служби оздоблювального матеріалу.