Як вибрати ламінат: ключові моменти та критерії

Як вибрати ламінат: ключові моменти та критерії

Ламінат є одним з найпоширеніших різновидів сучасних покриттів для підлоги. Свою популярність оздоблювальний матеріал отримав заслужено, оскільки здатний забезпечити особливу естетику інтер'єру, при цьому характеризується високим рівнем зносостійкості, простотою догляду та доступною вартістю.

Підбір ламінату для конкретного приміщення – серйозне завдання. На ринку представлені варіації матеріалу, які відрізняються за своїми базовими властивостями. При покупці слід враховувати не лише стилістику, а й мікроклімат, інтенсивність експлуатації приміщення, адже від цього залежить термін служби покриття для підлоги.

Критерії вибору ламінату

Розглянемо, які особливості слід у першу чергу звернути увагу, набуваючи даний оздоблювальний матеріал, щоб фінансова інвестиція була раціональною і незабаром окупилася, забезпечивши бажаний результат:

  1. Клас зносостійкості. Сьогодні виробляється ламінат таких класів: 33, 32, 31. Рівень стійкості покриття для підлоги до механічних впливів тим більше, чим вище клас він має. Тому якщо необхідно підібрати матеріал для приміщення, в якому інтенсивність переміщення людей незначна (наприклад, спальня в квартирі), достатньо буде укладання ламінату класу 32. Для домашніх коридорів, кухонь, громадських приймалень, залів очікувань, холів і т.д. підвищеною міцністю – класу 32-33. Якщо ви хочете збільшити термін служби покриття для підлоги, можете придбати матеріал із «запасом» зносостійкості – на клас вище, ніж рекомендований.
  1. Товщина покриття. Цей параметр варіює в діапазоні від 7 до 12 мм і впливає на міцність, здатність покриття до поглинання звуків, теплопровідність. Перелічені показники зростають із збільшенням товщини ламінату.
  1. Вологостійкість. Головними індикаторами здатності матеріалу протистояти деформуючого впливу вологи вважаються рівень щільності плити ХДФ, яка є основою матеріалу, а також використання спеціальної вологовідштовхувальної просочення при її обробці.
  1. Дизайн. Популярністю на ринку, як і раніше, користується покриття для підлоги з гладкою поверхнею - однотонне або із зображенням, що імітує дерево, камінь. Поряд із ним зростає попит на ламінат із зовнішнім тисненням. Це дизайнерське вишукування, що забезпечує рельєфність верхнього шару, робить покриття ще більше схожим на натуральне, підвищує його практичність (на поверхні менш помітні сліди експлуатації). Крім того, в асортименті магазину є різновиди ламінату з фаскою – канавками та заглибленнями по краях ламелів, що надають їм вигляду паркетної дошки.

Скориставшись представленим посібником з вибору ламінату, можна уникнути помилок і купити дійсно якісний продукт, що оптимально поєднується з умовами приміщення, не порушуючи при цьому його стилістику та бажану атмосферу затишку.

Чому варто вибирати оздоблювальний матеріал у «Світі Підлоги та Декору»?

Наша компанія спеціалізується на продажу різних різновидів покриття для підлоги, включаючи і ламінат, протягом багатьох років. За весь період нашої діяльності ми заслужили на довіру широкого кола покупців. Завдяки перевагам, які передбачає співпраця з нами, аудиторія постійних клієнтів «Світу Підлоги та Декору» стрімко зростає. Ми цікаві споживачам, оскільки:

  • надаємо можливість вибрати ламінат із колосально широкого асортименту – від економ-класу до елітного. У нас представлено покриття для підлоги десятків всесвітньо відомих брендів, серед яких Quick Step, Meister, Kronotex, Haro, Kaindl, Berry Alloc і безліч інших;
  • надаємо безкоштовну допомогу у виборі покриття для клієнтів безпосередньо в столичному офісі або в телефонному режимі. Співробітники компанії – це професіонали з багаторічним досвідом роботи, які досконально знають асортимент та властивості представлених у ньому матеріалів, а також без проблем орієнтуються на основні запити покупців;
  • пропонуємо придбати ламінат за прийнятною вартістю, що робить цей різновид підлогового покриття максимально доступним для всіх категорій клієнтів. Офіційна пряма співпраця з виробниками продукції – це гарантія того, що вам не доведеться переплачувати ні за бренд, ні за логістику;
  • організовуємо доставку замовлень по всій Україні обраною транспортною компанією. Оплатити товар можна як готівкою при отриманні, так і переказом необхідної суми на картку банку.

Наша мета – допомогти вам зробити своє житло чи офіс затишним та комфортним за допомогою якісних оздоблювальних матеріалів від виробників зі світовими іменами.