Шпалери для стін виробництва США

Шпалери для стін виробництва США

Шпалери для стін виробництва США дозволять створити унікальний та неповторний інтер'єр

Смаки та стилі роботи американських та європейських дизайнерів дуже різні, і це помітно навіть у такій далекій від справжнього мистецтва сфері, як виробництво настінних матеріалів. Якщо європейці створюють настінні покриття у більш традиційній, стриманій манері, то шпалери для стін виробництва США значно більшою мірою еклектичні та оригінальні. Абсолютно будь-якій кімнаті вони здатні надати нотки індивідуальності та характеру: дитяча, обклеєна виробами американських шпалерників, перетворюється на казковий палац, вітальня набуває рис стилю «кантрі» і т.д.

Чому варто вибрати шпалери для стін виробництва США?

Шпалери для стін виробництва США представлені каталогом із десятків різноманітних за стилістикою та ціною виробів. York, WallQuest – назви цих та багатьох інших брендів добре відомі на Заході, у нас же вони тільки починають набувати популярності. Адже настінні покриття цих марок мають безліч переваг у порівнянні з продукцією інших виробників. Яких саме?

  • Американці не дарма славляться своєю практичністю, і, зрозуміло це не могло не проявитися в оздоблювальних матеріалів: у шпалер для стін виробництва США найчастіше є водовідштовхувальне просочення, їх легко доглядати і, завдяки міцній паперовій або флізеліновій основі, вони не деформуються.
  • Виробники Америки приділяють величезне значення екологічності продукції, тому вироби створюються лише з натуральної сировини.
  • Бренди США пропонують оздоблювальні матеріали різних кольорів і фактур. Настінні покриття у виконанні американських дизайнерів можуть імітувати не лише тканину чи природні матеріали, а й навіть шкіру рептилій.

На щастя, сьогодні оздоблювальні матеріали «через океан» не обов'язково замовляти в закордонних каталогах та тижнями чекати на їх доставку. В інтернет-магазині «Світ підлоги та Декору» можна легко купити шпалери виробництва США або оформити їх пересилання в інше місто України – і буквально через кілька днів отримати їх прямо до власного парадного!