Шпалери для стін виробництва Франції

Шпалери для стін виробництва Франції

Французькі шпалери для стін – надійні «помічники» у створенні вишуканих, розкішних інтер'єрів

Франція завжди вважалася законодавицею моди щодо інтер'єрних рішень. Сучасні французькі шпалери для стін – ще один наочний доказ цього факту. Настінні покриття, виготовлені в «країні Ейфелевої вежі та Дюма», вражають з першого погляду: на вигляд вони нагадують справжні твори мистецтва, а не звичайні оздоблювальні матеріали. І це зовсім не дивно, адже у процесі створення колекцій шпалерних покриттів беруть участь відомі художники та дизайнери.

На сучасному міжнародному ринку французькі шпалери представлені каталогом з безлічі брендів, кожен з яких має свої характерні особливості і «фішки». Які торгові марки найпоширеніші у країнах СНД?

  • Casamance – шпалери цієї марки втілюють французький шик витонченість.
  • Lutece – доступні за вартістю оздоблювальні матеріали в різних стилях, від суворої класики до епатажного модерну.
  • Zuber – продукція цієї марки має вікову історію та досі виготовляється вручну.

Вище наведено далеко не повний перелік виробників Франції, що виготовляють шпалери для стін. Всі вироби дуже різні в технологічному та стильовому відношенні, але їх поєднує висока якість та практичність.

Всесвітню славу французьким шпалерам для стін принесла не лише зовнішня естетика, а й чудові експлуатаційні характеристики

Високим попитом та популярністю настінні покриття виробництва Франції зобов'язані не лише майстерності дизайнерів та художників. Виробники подбали, щоб їхня продукція, крім зовнішньої привабливості, мала гідну якість. Для створення французьких шпалер для стін використовується екологічна сировина (папір, текстиль та ін.), а наявність спеціального зовнішнього покриття обумовлює високу стійкість настінних покриттів до механічних пошкоджень та деформації.

В інтернет-магазині «Світ підлоги та Декору» можна в кілька кліків вибрати та купити французькі шпалери в Києві або оформити доставку відповідних за ціною та іншими якостями рулонів в інший регіон України. Лише кілька хвилин на заповнення найпростішої форми замовлення та телефонну розмову з менеджером нашої онлайн-майданчика – і кур'єр негайно поспішить за потрібною адресою!