Шпалери для стін виробництва Бельгії

Шпалери для стін виробництва Бельгії

Бельгійські шпалери для стін цінуються в усьому світі, завдяки високій якості виконання та оригінальному дизайну.

Коли йдеться про оздоблювальні матеріали, і професійні декоратори, і звичайні споживачі згадують про бельгійські шпалери для стін. Продукція виробництва Бельгії доступна за ціною та представлена безліччю брендів, кожен з яких має свої особливості:

  • Hookedonewalls – марка, що випускає вінілові та паперові настінні покриття, що виготовляються за запатентованою технологією безшовного стику;
  • Grandeco – шпалерна продукція цієї компанії відрізняється рівномірним розподілом пігменту барвника по поверхні, досягнутим новим способом фарбування;
  • Omexco – бренд, що виготовляє ексклюзивні вироби із натуральних рослинних волокон.

І це не повний каталог бельгійських шпалер для стін, що користуються популярністю на міжнародному ринку. Не меншої уваги заслуговує продукція таких маститих виробників, як Calcutta, Arte, Khroma та багатьох інших.

Бельгійські шпалери дозволяють втілити в життя різноманітні дизайнерські ідеї.

Оздоблювальні матеріали виробництва Бельгії дуже затребувані серед споживачів із вимогливим смаком, які бажають створити оригінальні та «нешаблонні» інтер'єри. Бельгійські шпалери для стін – це величезний асортимент продукції, серед якого «свої» дизайнерські рішення відшукають як шанувальники класики та мінімалізму, так і прихильники неординарніших стилів та напрямків.

Але які б настінні матеріали від виробників Бельгії Ви не обрали, можете бути твердо впевнені: куплене покриття не підведе і довгі роки радуватиме прекрасним зовнішнім виглядом. Інакше і бути не може, адже продукція бельгійських марок створюється з екологічно чистої сировини і має відмінну стійкість до впливу зовнішніх факторів та зносу.

Купити бельгійські шпалери або замовити їх в потрібній кількості в інше місто України завжди можна в інтернет-магазині «Світ підлоги та Декору». У нашій віртуальній галереї продукції – безліч зразків настінних покриттів, і, напевно, одне з них є втіленням усіх Ваших фантазій!