Шпалери для стін виробництва Англії

Шпалери для стін виробництва Англії

Англійські шпалери для стін – своєрідна класика світу оздоблювальних матеріалів!

Змінюються тенденції та стилі, на зміну одним епохам приходять інші, а англійські шпалери для стін сьогодні так само популярні, як і сотні років тому. Виробникам з інших країн просто не під силу втілити у звичайних настінних покриттях такий невимовний шарм, елегантність та стриману простоту. Не дивно, що продукція шпалерних фабрик Англії захоплює і звичайних споживачів, і професійних декораторів - адже вона дозволяє створити в будь-якому приміщенні чарівну атмосферу Туманного Альбіону і оформити інтер'єр в англійському стилі.

Великобританія – країна справжніх естетів, та англійські шпалери для стін – наочне підтвердження цього факту. Звичайно, їх ціна дещо вища за середньоринкову, але й переваг у них незрівнянно більша, ніж у звичайних виробів:

  • настінні покриття з Англії створюються з екологічно чистих матеріалів і містять шкідливих здоров'ю людини домішок;
  • британська шпалерна продукція відрізняє високою функціональністю та якістю, яка знаходиться на рівні найвищих світових стандартів;
  • фабрики Туманного Альбіону славляться не тільки відданістю традиціям, а й розробкою інноваційних технологій, внаслідок чого англійські настінні покриття набувають стійкості до впливу зовнішніх факторів та механічних пошкоджень.

Каталог англійських шпалер для стін представлений безліччю різних брендів

Каталог англійських шпалер для стін схожий не на звичайні зразки оздоблювальних матеріалів, а на справжній альбом із витворами мистецтва. Такі відомі на світовому ринку бренди, як Harlequin, Morris, Graham & Brown та багато інших, надихаються мотивами природи, художніми напрямками та течіями, сучасними тенденціями – та створюють настінні покриття, здатні стати «родзинкою» будь-якого приміщення. Вироби британських майстрів відрізняються детальним промальовуванням ліній, гармонійним поєднанням кольорів та ненав'язливими, стриманими принтами та візерунками.

Інтернет-магазин «Світ підлоги та Декору» дає можливість усім бажаючим купити англійські шпалери в Києві або замовити їх у потрібній кількості в інше місто України. Такі самі настінні покриття прикрашають британські будинки та готелі, демонструються на престижних лондонських виставках, а завдяки нашому онлайн-майданчику, скоро можуть опинитися і у Вас!