Шпалери для стін виробництва Фінляндії

Шпалери для стін виробництва Фінляндії

Фінські шпалери для стін – синонім мінімалістичного шику та найвищої якості!

Довгий час фінські шпалери для стін були представлені виключно на внутрішньому ринку, а останні кілька десятиліть їх гідно оцінили в Європі та країнах СНД. Сьогодні продукція таких брендів, як Sandudd, користується популярністю серед шанувальників стриманих та вишуканих дизайнерських рішень. І навіть більше: завдяки настінним покриттям із Фінляндії, було введено нове поняття – «фінський мінімалізм», під яким мають на увазі інтер'єри у стилі гірськолижних курортів, світлі та затишні.

Фінські шпалери для стін, залишаючись доступними за ціною для українських споживачів, відповідають європейським нормам та стандартам якості та мають безліч переваг, важливих та цінних для кінцевого покупця. Яких саме?

  • Настінні покриття з Фінляндії створюються без застосування смол та альдегідів, тому є екологічно чистими та повністю безпечними для людини.
  • І флізелінова, і паперова продукція продається в рулонах, що мають довжину більше за стандартну – близько 11,2 м.
  • Шпалерне полотно відрізняється високою стійкістю до механічних пошкоджень і розривів, тому можна не побоюватися, що воно випадково порветься під час роботи.

І це лише мала частина переваг, які асоціюються у сучасних споживачів із фінськими шпалерами для стін. Одне безперечно: вибираючи серед усього сортименту нашого інтернет-магазину настінні покриття з Фінляндії, Ви приймаєте правильне рішення!

З фінськими шпалерами для стін можна втілити абсолютно будь-яку дизайнерську задумку!

Сьогодні багато хто вирішує купити фінські шпалери для стін у Києві та інших містах України не лише через високі експлуатаційні характеристики цієї продукції, а й через різноманітність каталогу. Виробники Фінляндії пропонують настінні покриття в еко-стилі, популярному напрямку «арт-деко» і навіть двосторонні вироби. Останні дозволяють створювати подвійне покриття в межах однієї колірної гами, розставляти акценти у приміщенні та зонувати простір.

З інтернет-магазином «Світ підлоги та Декору» покупка настінних покриттів із Фінляндії займе зовсім небагато часу, а різноманітність асортименту дозволить кожному зробити оптимальний вибір. Просто замовте потрібний матеріал у потрібній кількості - і зовсім скоро зможете приступити до ремонту!