Догляд за паркетом

Догляд за паркетом

Догляд за паркетом не вимагатиме особливих зусиль і витрат, якщо в процесі експлуатації дбайливо до нього ставитися. Дане покриття для підлоги вважається довгожителем у будинку, і якщо знати, як доглядати паркет, то він без проблем прослужить 50-60 років. Не застосовуйте багато води при збиранні, просто протріть добре ганчіркою. Щоб паркет прослужив довше, ходіть по ньому тільки в м'якому взутті, щоб уберегти від тріщин, вм'ятин та сколів. Якщо в процесі експлуатації уникнути подряпин не вдалося, паркетну підлогу необхідно повторно шліфувати і покривати лаком. Дрібні подряпини можна усунути, використовуючи спеціальні відновлювальні засоби для догляду за паркетом.

Не турбуйте себе щоденним прибиранням, але якщо вам подобається ідеальна чистота, то можна його пропилососити або пройтися віником. Пам'ятайте, що часті втручання можуть раніше стерти лаковане покриття паркету. Тим не менш, плями та бруд постійно осідають на підлогу, тому збирання все-таки не уникнути. Клінери у вигляді концентратів або аерозолів, пропоновані нашим сайтом, швидко видаляють забруднення, не залишають розлучень, після них не потрібно проводити додатково вологе прибирання.

Догляд за паркетом можна здійснювати за допомогою спеціального шампуню, мила чи молочка для паркету. Спеціальне мило для паркету з ефектом, що промаслює, дозволить з легкістю видалити забруднення будь-якого походження. Молочко для паркету на основі натурального воску забезпечує довготривалий захист паркетного покриття від впливу зовнішніх факторів. Воно спеціально розроблене для регулярного догляду за підлогами, обробленими олією або воском. Значно полегшити догляд за паркетом допоможе уникнення різких перепадів температури в будинку та відсутність підвищеної вологості.