Догляд за ламінатом

Догляд за ламінатом

Виконуючи обробку підлоги, серед величезного спектру покриття для підлоги більшість покупців вибирають ламінат. Маючи низку переваг, таких як простота в монтажі, невибагливість у догляді, екологічна безпека та широке розмаїття колірних рішень, він цілком виправдовує свою популярність. Ламінатом, залежно від його виду, можна покривати підлогу у будь-якому житловому, виробничому чи торговому приміщенні. Догляд за ламінатом, незважаючи на його стійкість до різноманітних ушкоджень, підпорядковується деяким правилам. Якщо чітко знати, як доглядати ламінат, він без проблем прослужить вам довгі роки.

Ламінована дошка абсолютно невибаглива в прибиранні, помити її можна звичайною вологою ганчіркою. У жодному разі не можна терти покриття металевою щіткою або наносити на нього лужні розчини. Такі засоби залишать численні подряпини та роз'їдають ламінат. Якщо вам необхідно видалити серйозні забруднення, наприклад, сліди фломастеру або плями від шевського крему, використовуйте спеціальні засоби для догляду за ламінатом.

Здійснюйте догляд за ламінатом у міру його забруднення за допомогою спеціального очищувача, і ви чудово подолаєте будь-які забруднення, сліди від взуття або залишки клею після ремонтних робіт. Представлений засіб рівномірно висихаючи, не залишає розводів на покритті, оскільки не містить воску або силікону, і не вимагає додаткового змивання водою. Воно абсолютно нешкідливе для шкіри людини і плюс до всього має приємний свіжий запах.

Купуйте на нашому сайті пропоновані засоби за найдемократичнішою ціною, і ви перетворите догляд за ламінатом на приємне заняття. Найчастіше, виробники дають від двадцяти п'яти років гарантії на свої покриття для підлоги. Дотримуйтесь вищевикладених правил, і ламінат обов'язково прослужить довгий термін, притягуючи погляд своїм відмінним зовнішнім виглядом.