Середня ціна комплекту портьєр та гардин для дитячої

«Скільки коштують штори на замовлення?» На це запитання відповісти не просто. Чому? Тому, що кожне замовлення індивідуальне і по-своєму ексклюзивне, незалежно від його бюджету.

Давайте з'ясуємо з чого складається ціна штор на замовлення?

Ціна на штори зазвичай складається з:

  • ціни на тканини (портьєра, тюль);
  • ціни на додаткові матеріали та декоративні елементи (шторна стрічка, шнури, пензлі тощо);
  • ціни на пошиття та виготовлення штор;
  • ціни на карнизи;
  • ціни на додаткові послуги

Перша та найємніша складова вартості – це ціна на тканини (портьєра, тюль, підкладка). Ціна на тканину складається з безлічі факторів, починаючи від складу та якості компонентів, складності виготовлення, і закінчуючи популярністю та актуальністю дизайну.

Оскільки ціна на тканині традиційно обчислюється за погонний метр, ще один важливий чинник - ширина. Найчастіше ширина буває або 280-330 см, де набираємо ширину, або 140-150 см, де набираємо висоту. Найбільш популярні тканини шириною 280-330 см., хоча треба знати, що є тканини, які через свою специфіку не бувають широкими, наприклад оксамит, шовк та ін. Тому, коли Вам називають ціну тканини, обов'язково уточніть її ширину!

Практично всі, за рідкісними винятками, тюльові тканини виготовляються з обмеженням по висоті 280-330 см. Це обмеження обумовлено застосуванням спеціального обтяжувача по одній з кромок. Тому і малюнок на тюльовій тканині, як правило, спрямований перпендикулярно кромці.

До ціни також додасться вартість додаткових матеріалів , як правило це шторна стрічка, але в деяких випадках використовується основа бандо, підклад, стрічка та багато іншого. Не можна забувати про вартість аксесуарів і декоративних елементів.

Наступна складова вартості – виготовлення (пошиття) штор . У цій частині ціна більш-менш стабільна по ринку.

Четверта складова - ціна карнизу . Тут ціни, звичайно, мають досить широкий діапазон і кінцева вартість залежить як від моделі штор, так і від особистих переваг замовника.

Остання складова – додаткові послуги : монтаж карнизів, розвішування штор.

Отже, тепер ми з вами можемо підрахувати, скільки в середньому обходяться штори.

Для прикладу візьмемо середній розмір отвору, що закривається шторами 2,5 м х 2,7 м. (де 2,5 м. - це довжина карниза, а 2,7 м. - висота стелі).

З урахуванням драпірування 1:2 ми збільшуємо витрату тканини вдвічі.

Прорахунок вартості штор для дитячої

1. Тканина легка (гардина) – 5 м/пог. * 310 грн. = 1550 грн.
2. Тканина щільна (портьєри) – 4 м/пог. * 550 грн. = 2200 грн.
3. Карниз стельовий, подвійний 2500 мм. (білий, пластиковий) = 150 грн.
4. Тесьма драпірувальна 9м. х 15грн. = 135 грн.
5. Пошиття = 400 грн.
6. Монтаж = 225 грн.
Разом: 4660 грн.

Штори дитячі

Дизайн та пошиття штор - це наше життя, ми любимо текстиль, розуміємо його і завжди готові поділитися з вами нашими знаннями та любов'ю. Співпрацюючи з нами, Ви втілите свої інтер'єрні ідеї та фантазії, з легкістю, отримавши задоволення від творчого процесу. Якщо Вас цікавить вартість пошиття штор на замовлення, зв'яжіться з нашими фахівцями. Ми відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо та розрахуємо вартість виготовлення текстильної продукції за індивідуальним замовленням.