Штори у вітальню

Дизайн штор для вітальні підкреслить вашу індивідуальність

«Душею вдома» по праву можна назвати вітальню, адже це місце, яке збирає та згуртовує всю родину. У кімнаті, де зустрічаються всі члени сім'ї і приймаються гості важлива кожна деталь. Адже в цій кімнаті має бути комфортно всім без винятків.

Велике значення в інтер'єрі вітальні відведено шторам. В інтернет-магазині ви можете замовити штори для вітальні.

Значення штор у вітальні

Завдання штор в інтер'єрі вітальні – наголошувати на важливості кімнати, робити обстановку більш урочистою. Щоб досягти цієї мети, ви можете замовити пошиття штор у вітальню.

Штори у вітальню на замовлення дозволять вам втілити в реальність усі мрії від такого необхідного в інтер'єрі предмета, а дизайн вітальні штор підкреслить креативність і неповторність вашого почуття стилю, адже будинок, обставлений зі смаком господарів, є справжнім предметом для гордості.

Вибір штор

Вибираючи штори у вітальню на замовлення, потрібно пам'ятати, що вони повинні гармоніювати з інтер'єром. Саме тому дизайн віталень настільки важливий для сприйняття загального ансамблю. Важливу роль відіграє кольорова гама та освітлення вітальні, а також параметри приміщення та ваші смакові уподобання.

Вибір віталень досить великий: це і довгі важкі портьєри, і штори з ламбрекенами, і легкі, практично повітряні. Вибір штор залежить від ваших індивідуальних переваг.

Підказки для вибору штор у вітальню на замовлення

Щоб легше визначитися з тим, які ж штори ви ходите бачити в вітальні, зверніть увагу на деякі моменти.

Якщо ваша вітальня невелика, і вам хотілося б візуально збільшити її площу – сміливо вибирайте кольорові штори. Для цих цілей ідеально підійдуть штори, тон яких збігається з тоном приміщення. Високі стелі та велика площа дозволяють експериментувати зі шторами з великим малюнком. Для темної кімнати краще вибрати легкі штори, а штори з візерунком у квіточку або смужку прикрасять вітальню, зроблять її більш святковою та ошатною. Завдяки «ошатному настрою вітальні» щовечора, проведеного в ній, буде виглядати як справжнє свято.

Якщо ви шанувальник розкоші в інтер'єрі будинку і мрієте обставити його з королівським розмахом - то штори з благородних матеріалів чудово послужать вам з цією метою. Вибирайте шовк, оксамит, парчу, а також тюль із ручною вишивкою. Розкіш цих матеріалів ефектно підкреслить пишність вітальні та стане виграшним варіантом.

Якщо ви любите рух та міський стиль життя – придивіться до нейтральних шторів, можливо в поличку чи клітку. Цінителі Сходу можуть вибрати японські штори або штори з органзи.

Якщо ви мрієте надати вашій вітальні милий сільський стиль, найкращим вибором стануть штори з натурального матеріалу.

Вибираючи штори у вітальню, пам'ятайте, що варіантів велика кількість, але в залежності від площі кімнати, висоти стель та ваших особистих уподобань вам підійде той чи інший варіант.

Прорахунок вартості штор для вітальні

1. Тканина легка (гардина) – 5 м/пог. * 310 грн. = 1550 грн.
2. Тканина щільна (портьєри) – 4 м/пог. * 650 грн. = 2600 грн.
3. Карниз стельовий, подвійний 2500 мм. (білий, пластиковий) = 150 грн.
4. Тесьма драпірувальна 9м. х 15 грн. = 135 грн.
5. Пошиття = 400 грн.
6. Монтаж = 225 грн.
Разом: 5060 грн.

Штори у вітальню