Фактура фресок

Усі фрески на стіну, що виготовлені компанією Апліко, покриті спеціальним захисним лаком. Додаткове захисне покриття не потрібне! Всі матеріали фресок Applico унікальні та виробляються ручною працею!

Тріщини


"Тріщини" - щільна фактура з розсипом неоднорідних природних тріщин, що імітує живопис на старовинній стіні. Фреску можна зістарити рахунок часткового заповнення тріщин спеціальним складом більш чіткого їх прояви. Має товщину матеріалу до 1,5 мм. Використовується лише в інтер'єрі.

Містраль


"Містраль" - легкий матеріал з повітряно-пісочною поверхнею. Зовні фактура нагадує рельєф піщаних барханів. Має товщину матеріалу до 1 мм. Використовується лише в інтер'єрі.

Керамо


"Керамо" - матова рівна фактура з розсипом дрібних, неглибоких, чітко окреслених тріщин, заповнених "золотими" частинками. Полегшена фактура схожа на кераміку з розписом, що розтріскалася від часу. Має товщину матеріалу до 1 мм. Використовується лише в інтер'єрі.

Керамо Золото


"Керамо Золото" - матова рівна фактура з розсипом дрібних, неглибоких, чітко окреслених тріщин, заповнених "золотими" частинками. Полегшена фактура схожа на кераміку з розписом, що розтріскалася від часу. Має товщину матеріалу до 1 мм. Використовується лише в інтер'єрі.

Бриз


"Бриз" - легкий пісочний матеріал з чергуванням шорсткої фактури і зон з напівматовим відблиском. Його легко монтувати як на стіну, так і на стелю. Має товщину матеріалу до 1,00 мм. Використовується лише в інтер'єрі.

Щітки


«Пензлі» - матеріал з неоднорідною об'ємною фактурою, що імітує мазки художника. Матеріал має товщину до 1,0 мм. Використовується для картин, а також настінних та стельових фресок. Матеріал має товщину до 1,0 мм. Використовується лише в інтер'єрі.

Керамо Діамант


"Керамо Діамант" - матова рівна фактура з розсипом дрібних, неглибоких, чітко окреслених тріщин, заповнених "діамантовими" частинками. Полегшена фактура схожа на кераміку з розписом, що розтріскалася від часу. Має товщину матеріалу до 1 мм. Використовується лише в інтер'єрі.

Тріщини Золото


«Тріщини Золото» - вишуканість, багатство та неповторність. Щільна фактура поєднує в собі блиск золота, що розливається по фресці, і яскраво виражений рельєф глибоких тріщин, що розбігаються по поверхні. Має товщину матеріалу до 1,5 мм. Використовується лише в інтер'єрі.

Пісок


"Пісок" - щільний рельєфний матеріал з кількома шарами пісочної штукатурки. Особливо цікавий своєю глибокою рельєфною поверхнею та можливістю зробити старіння (часткове стирання верхнього барвистого шару), що підкреслює фактурність. Має товщину до 2,0 мм. Використовується як в інтер'єрі, так і фасаді.

Кварц


"Кварц" - щільний, рівний, матовий шар бархатисто-пісочної штукатурки. Фактура нагадує поверхню кварцового піску. Використовується для настінних та стельових фресок. Має товщину до 1,5 мм. Може використовуватись як в інтер'єрі, так і на фасаді.

Велюр


"Велюр" - тонкий, легкий матеріал з неоднорідною пісочною фактурою, що імітує теплу бархатисту поверхню. Має товщину до 1,0 мм. Використовується лише в інтер'єрі.

Компанія «Апліко» створює готові настінні фрески з наведених вище фактур матеріалів. Постачаються фрески у рулонах, поміщених у тубуси. Сюжети настінного розпису, відтворені нами і перенесені на фактурні поверхні, практично нічим не відрізняються від класичних робіт великих майстрів давнини і детальніше відповідають оригіналу, ніж написані від руки копії, в яких неминуче відображається погляд художника-копіювальника. І в цьому криється незаперечна перевага наших настінних фресок перед ручним настінним розписом - ви купуєте заздалегідь відоме вам зображення, а не кота в мішку.

Якість фактурної поверхні та колірна гама готових настінних фресок точнісінько збігаються з текстурою «оригіналів». Однак сучасні фрески не обмежуються відтворенням шедеврів античності. Маючи в руках передові технології, ми переносимо на поверхню штукатурки мальовничі та фотографічні зображення, виконані у різноманітних стилях. Нові фрески здатні ушляхетнити будь-яке приміщення або фасад будівлі, відкриваючи в дизайні інтер'єрів величезні можливості, не стиснуті стилістичними рамками і повністю віддані на відкуп вашої фантазії.