Фактура фресок

Фреска-живопис по сирій штукатурці, одна із старовинних технік настінних розписів. При висиханні вапно, що міститься в штукатурці, утворює тонку прозору плівку, яка робить фреску довговічною. Фрески Affresco виробляються з використанням сучасних матеріалів, але принцип створення фрески – нанесені на сиру штукатурку натурального пігменту – залишився незмінним.

Більшість матеріалів для фресок фабрики Affresco випускаються унікального розміру 3,2х10,2 метрів, що дозволяє оформляти стіни фресками без стиків. Основою нанесення штукатурного шару є флізелін. Матеріали для виробництва картин Affresco випускаються розміром 2х10 метрів і 1,5х10 метрів, такий формат дозволяє виробляти картини дуже великого розміру. Основою нанесення штукатурного шару є полотно високої щільності. Усього в асортименті фабрики 14 фактур для виробництва фресок та 5 фактур для виробництва картин.

Velatura. Фактура з рельєфом, що імітує широкі мазки пензля художника. Товщина фактури 1 мм. Для фресок : максимальний розмір одного полотна без стику 3,2 х10, 2 метрів. Для картин : максимальний розмір картини 1,8 х 2,4 метрів на підрамнику .

Beze. Є поверхнею , що імітує легку повітряну фактуру. Товщина фактури 1 мм. Для фресок : максимальний розмір одного полотна без стику 3,2 х10, 2 метрів. Для картин: не виготовляється.

Pietra. Об'ємна фактура з вираженим рельєфом, що імітує скляну поверхню. Товщина фактури до 1,5 мм. Для фресок : максимальний розмір одного полотна без стику 3,2 х10, 2 метрів. Для картин: не виготовляється.

Sabbia. Однорідна пісочна фактура імітує рівну від штукатурену стіну з розписом. Товщина фактури 1 мм. Для фресок : максимальний розмір одного полотна без стику 3,2 х10, 2 метрів. Для картин: не виготовляється.

Sabbia на фасаді. Фасадна Sabbia укріплена спеціальною армуючою сіткою. Товщина фактури до 2 мм. Для фресок : максимальний розмір одного полотна без стику 3,2 х10, 2 метрів. Для картин: не виготовляється.

Craquelure. Фактура з тріщинами імітує старовинну стіну із втратою розпису. Товщина фактури 1 мм. Для фресок : максимальний розмір одного полотна без стику 3,2 х10, 2 метрів. Для картин: не виготовляється.

Патина. Фактура з чітким малюнком дрібних тріщин , схожим на фарфор , що розтріскався від часу . Товщина фактури 1 мм. Для фресок : максимальний розмір одного полотна без стику 3,2 х10, 2 метрів. Для картин : максимальний розмір картини 1,3 х2, 4 метрів на підрамнику .

Patina Gold. Фактура з чітким малюнком дрібних тріщин , схожим на фарфор , що розтріскався , заповнених золотом. Товщина фактури 1 мм. Для фресок : максимальний розмір одного полотна без стику 2,6 х7, 6 метрів. Для картин : максимальний розмір картини 1,3 х2, 4 метрів на підрамнику .

Patina Silver. Фактура з чітким малюнком дрібних тріщин , схожим на фарфор , що розтріскався , заповнених сріблом. Товщина фактури 1 мм. Для фресок : максимальний розмір одного полотна без стику 2,6 х7, 6 метрів. Для картин : максимальний розмір картини 1,3 х2, 4 метрів на підрамнику .

Patina Light. Фактура з чітким малюнком дрібних тріщин , схожим на фарфор , що розтріскався , заповнених світлим золотом. Товщина фактури 1 мм. Для фресок : максимальний розмір одного полотна без стику 2,6 х7, 6 метрів. Для картин : максимальний розмір картини 1,3 х2, 4 метрів на підрамнику .

Silver Art. Фактура має витончений рельєф та яскраво виражений срібний колір та сильний блиск. Товщина фактури 1 мм. Для фресок : максимальний розмір одного полотна без стику 3,2 х7, 6 метрів. Для картин : максимальний розмір картини 1,8 х2, 4 метрів на підрамнику .

Gold Art. Фактура має витончений рельєф та яскраво виражений золотий колір та сильний блиск. Товщина фактури 1 мм. Для фресок : максимальний розмір одного полотна без стику 3,2 х7, 6 метрів. Для картин : максимальний розмір картини 1,8 х2, 4 метрів на підрамнику .

Silver Crack. Фактура має тонкі тріщини , яскраво виражений срібний колір та сильний блиск. Товщина фактури 1 мм. Для фресок : максимальний розмір одного полотна без стику 3,2 х7, 6 метрів. Для картин : максимальний розмір картини 1,8 х2, 4 метрів на підрамнику .

Gold Crack. Фактура має тонкі тріщини , яскраво виражений золотий колір та сильний блиск. Товщина фактури 1 мм. Для фресок : максимальний розмір одного полотна без стику 3,2 х7, 6 метрів. Для картин : максимальний розмір картини 1,8 х2, 4 метрів на підрамнику .

HP- Light. Фактура з дуже рівною щільною матовою поверхнею. Товщина фактури до 1мм . Виготовляється для колекції фотошпалер Modern Seriels та фресок. Для картин: не виробляється .