Переваги нагрівальної плівки TEPLOFOL-nano

1. Тонка тепла підлога не вимагає стяжки

Незважаючи на очевидні переваги наявності в квартирі теплої підлоги багато хто не наважувався встановлювати їх через певну складність монтажу. Дійсно, традиційна кабельна тепла підлога повинна встановлюватися професіоналом, так як вона монтується в стяжку підлоги. А це означає, що, крім усього, подібна установка – це досить об'ємні ремонтні роботи, пов'язані із заливкою бетону. Тому якщо теплі підлоги не були встановлені під час капітального ремонту, то доводилося чекати наступного такого моменту, щоб встановити їх, адже подібний захід пов'язаний із чималими витратами.

Плівкова тепла підлога TEPLOFOL-nano докорінно змінила підхід до проблеми. Адже для нього зовсім не потрібна стяжка! ! Він встановлюється простим розстиланням полотнищ плівки теплої підлоги під верхнім декоративним шаром підлоги: ковроліном, лінолеумом, ламінатом, паркетом тощо.
Таким чином, ще одна важлива перевага плівкової теплої підлоги:

2. Швидка установка

тепла підлога теплофол

Так як монтаж плівкової теплої підлоги не вимагає масштабних будівельних робіт, він може бути дуже швидко встановлений. До того ж, оскільки така тепла підлога встановлюється сухим способом – тобто. без заливання бетоном, то зовсім не обов'язково використовувати для його монтажу капітальний ремонт. Плівкова тепла підлога може бути встановлена в рамках локального переоблаштування, оскільки ці роботи зовсім не належать до розряду «брудних» будівельних робіт.

3. Не впливає на висоту стелі у приміщенні

Оскільки товщина плівкової теплої підлоги всього 0,2 мм, цей 0,2 мм можна вільно віднести до похибки вимірювання, і з впевненістю стверджувати, що установка плівкової теплої підлоги TEPLOFOL-nano не впливає на висоту стелі в приміщення. Адже саме стільки – всього 0,2 мм – він забере від висоти вашої стелі. Що вигідно відрізняє його від теплої підлоги, що монтується в стяжку, здатних підняти підлогу на 4 см - що в приміщеннях з низькими стелями може бути небажано.

4. Рівномірний прогрів приміщення

Так як нагрівальні елементи розподілені в плівці теплої підлоги TEPLOFOL-nano з кроком всього в 1 мм, він прогріває повітря в приміщенні виключно рівномірно, що є додатковою якістю комфорту. Крім сприятливого впливу на мікроклімат приміщення, це важливо для хорошого самопочуття тих, хто перебуває в кімнаті, оскільки вони позбавлені перегріву або зайвої прохолоди.

5. Унівесальність тонкої статі

На відміну від теплої підлоги з кабелем, які рекомендується встановлювати під плитку або керамограніт, плівкова тепла підлога TEPLOFOL-nano набагато демократичніша щодо видів декоративних покриттів. Це можуть бути:

  • лінолеум
  • паркетна дошка
  • ламінат
  • ковролін