Лепніна Bovelacci (Бовелаччі), Італія

Декоративна ліпнина вносить у наше життя родзинку вишуканості та краси, перетворюючи стандартні, сірі форми приміщення на палацові хороми.

Шматок Італії подарує у кожний будинок ліпний декор Bovelacci, декоративні оздоблювальні матеріали якого багаті на красу вишуканих ліній, розроблених давньоримськими майстрами архітектури.

Компанія Bovelacci понад сорок років лідирують на світовому ринку декору, щорічно оновлюючи каталог запропонованого товару, пропонуючи все нові та нові вишукані прикраси для приміщень.

Ліпний декор Bovelacci завжди в моді, його прекрасні архітектурні орнаменти не залежать від часу, бо розроблені вони на класичних канонах давньо італійської витонченості.

До недавнього часу купити ліпний декор Bovelacci було доступно тільки дуже багатим людям, але, використання як матеріал італійської ліпнини поліуретану, дозволило знизити ціни на ліпнину Bovelacci у Києві та в усьому світі, подарувавши людям можливість створювати красу у своєму будинку. Поліуретовані вироби мають певні переваги перед гіпсом:

  • їхня вага дозволяє кріпити ліпні прикраси у вигляді рам, світильників, карнизів, молдингів навіть на гіпсокартон;
  • вони прості у догляді;
  • при необхідності можна легко змінити колір ліпнини, покривши її під мармур чи позолоту;
  • довговічність виробів повністю виправдовує вкладені кошти.

Стилі та  різноманітність італійської ліпнини

Ліпнина бовелаччі  випускається кількома лініями.

  • Суворість та елегантність ліній в екструдованих плінтусах та куточках можна створити із виробами італійського стилю колекції Italstyl.
  • Гармонійно, вишукано виглядають колекційні предмети декору Extrastyl.
  • Дух індивідуальності та неповторності можна відтворити зі стилем кантрі з колекції Americanstyl.
  • Велич колон, пілястрів, прикрас  у стилі Стародавнього Риму передає колекція Classicstyl.

У каталозі інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору» представлена велика колекція італійської ліпнини, здатної задовольнити найвишуканіший смак. Професійно організована робота менеджерів допоможе вам вибрати потрібний інтер'єр для будинку в повному комплекті, оформить замовлення та доставку. по всій Україні.

Читати все