Плінтус мдф Cando білий (Кандо), Нідерланди

Немає товарів, що відповідають критеріям пошуку.
Плінтус мдф Cando у нашому виставковому залі

Плінтуси є невід'ємними атрибутами сучасних приміщень. Вони виконують не тільки декоративні функції (візуальне розмежування підлоги та стін), але і практичну функцію – захищають покриття стін від пошкодження під час збирання, ізолюють у внутрішніх пазах електропроводу та різні комунікації. Сучасні виробники оздоблювальних матеріалів надають величезний вибір плінтусів, що відрізняються за матеріалом виготовлення, кольором, висотою, фактурою, способом кріплення. З величезного асортименту, слід виділити плінтус Cаndo, який виробляється в Нідерландах – країні, де питання екологічної безпеки стоять на першому місці.

Основні види плінтусів Cando

Як вихідна сировина для виготовлення плінтуса Cаndo використовується деревно-волокниста плита, з високим рівнем пресування. Поверхня виробу покрита спеціальним матовим лаком, який можна перефарбовувати у будь-який колір за бажанням. Базовий колір виробу білий.

Купити ламінований плінтус Cando можна різної висоти та форми. Існує три основні дизайнерські напрямки, в яких проводиться цей матеріал:

  • Напрямок Glоss включає три моделі, що мають спеціальне глянсове покриття, яке відмінно захищає верхній шар від пошкоджень. Під час монтажу цих виробів необхідно обробляти торці виробу герметиком.
  • Напрямок Wnitе включає моделі, виконані у класичному стилі, стилі модерн та стилі арт-деко. Моделі мають різну висоту та товщину. Біле або матове забарвлення виробу легко перефарбовується у будь-який колір у тон поверхні підлоги. МДФ плінтус Cаndo має глибоке водостійке просочення, що гарантує високу якість матеріалу. Монтується плінтус Cando із обробкою торців герметиком.
  • Напрямок Fun включає моделі, на поверхню яких нанесені різні візерунки, які акцентують увагу саме на цьому елементі інтер'єру. Нанесені зображення захищені стійкою плівкою. Монтаж вимагає обробки торців герметиком.

Придбати моделі з будь-якої колекції ви можете у нашому інтернет-магазині, до того ж у нас найкраща ціна МДФ плінтус Cando у Києві.

Читати все