Вінілова плитка клейове з'єднання

Вінілова підлога — це поєднання практичності, міцності та естетичної краси. Матеріал має необмежені можливості для дизайну приміщень. Штучне походження ПВХ-плитки робить її безпечною для здоров'я. Сучасне виробництво покриття з вінілу виключило будь-які токсичні елементи. Європейські та азіатські бренди з особливою увагою ставляться до якості продукції, що випускається.

Візуальна вінілова плитка в Києві не відрізняється від паркетної підлоги з натуральної деревини або кам'яного покриття. Матеріал імітує дерев'яні дошки, керамічні та бетонні плитки, мармур та інші покриття. Для створення колекції використовую технологію фотодруку. Малюнок покривають захисним вініловим шаром, який запобігає вицвітанню та вимиванню зображення.

Експлуатаційні характеристики плитки залежать від її виду та способу укладання. Усі планки мають багатошарову структуру, що стабілізує зовнішні навантаження. Клейова вінілова плитка — це найпоширеніший варіант покриття. Це первісний вид підлогового матеріалу, який з'явився раніше за замковий.

Особливості клейової вінілової плитки

Для монтажу вінілової підлоги потрібно спеціальний клей. Укладати плитку потрібно на ідеально рівну основу, адже будь-які нерівності позначаться на фінішній обробці. При роботі з клейовою вініловою плиткою варто підготувати чорнову підлогу. Також монтаж краще доручити досвідченому спеціалісту.

Переваги вінілової плитки на клеї:

  • Стійкість до високої вологості та прямих контактів з водою. Після укладання та повного висихання клею плитка перетворюється на стабільну монолітну основу, якій не страшний потоп, розлита вода та інші події.
  • Різноманітність колекцій. Виробники створюють унікальні малюнки, візерунки та відтінки, які неможливо втілити з натуральними покриттями.
  • Низька ціна. Вінілова плитка на клеї дешевша, ніж замкова. При покупці враховуєте вартість підготовчих робіт.

Вибрати відповідну плитку для підлоги ви можете в «Світ Підлоги та Декору». Великий онлайн-каталог підлогових покриттів для дому. Матеріали під будь-який смак господарів, тип приміщення та гаманець.

Читати все