Вінілова плитка замкове з'єднання

Чому варто купити вінілову плитку із замковим з'єднанням?

Сьогодні на будівельному ринку представлені сучасні матеріали для фінішного оздоблення підлоги. Кожен продукт має свої особливості та призначений для конкретних умов. Вінілову плитку на замках рекомендують для приміщень з нерівною підлогою або неміцною основою. Використовують матеріал, коли робота з клеєм неможлива. Такі ситуації часто виникають у старих будинках, де є неміцна основа.

Вінілова плитка незамінна в будівлях, де використовують дерев'яні перекриття. Такий матеріал буде єдино вірним. Його легко укласти на будь-яку основу. За вартістю плитка доступна для будь-якого бюджету. Для складних, старих підлог рекомендуємо вибирати саме плитку на замках. Вона заощадить бюджет і час, адже вирівнювання старих перекриттів займе багато часу та сил, що часто невиправдано.

Замкова вінілова плитка відрізняється від клейової більшої товщини. Матеріал більш щільний, що полегшує процес вирівнювання підлоги без вм'ятин та дефектів. Плитка із замком відрізняється ще й гнучкістю. Завдяки цьому матеріал не ламається під навантаженнями, також захищає замкове з'єднання від зовнішніх впливів. Це відрізняє ПВХ-плитку від ламінату.

Де використати вінілову плитку на замку?

Інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» рекомендує купувати матеріал для дому та офісу. Вінілову плитку все частіше стелять на кухні, у ванній кімнаті. Такий вибір обумовлений тим, що керамічне покриття зберігає холод. Вінілової плитки приємно ходити, вона має кімнатну температуру. Також таке покриття можна використовувати для теплої підлоги.

У вінілу відсутні шви, які потрібно затирати. Це економить бюджет, а також позбавляє небажаних бактерій у приміщенні. Якщо на таку підлогу впаде важкий предмет, покриття залишиться неушкодженим. Їй не страшні удари та інші види механічного пошкодження. Покриття легко мити, багатошаровий матеріал не боїться контакту з водою, що ще більше переконує використовувати плитку у ванній та кухні.

Сучасна вінілова плитка в Києві — це безпечний та універсальний матеріал. Використовуйте її для спальні, дитячої, вітальні. Великий вибір відтінків та фактур допоможе вирішити будь-яке дизайнерське завдання.

Читати все