Вінілова плитка Корея

Немає товарів, що відповідають критеріям пошуку.

Вінілова плитка з Південної Кореї вважається покриттям підлоги нового покоління. Це універсальне фінішне оздоблення для підлоги, яке підходить для оформлення вітальні та ванної. Для покриття в різних кімнатах висуваються свої вимоги, але вінілова плитка здатна вирішити будь-яку проблему.

Фахівці кажуть, що вінілова підлога поєднує в собі характеристики лінолеуму, ламінату та кахлю. Матеріал здатний замінити будь-яке з перерахованих покриттів, радуючи власників бездоганною якістю, теплою підлогою і красивим декором. Якщо ви вирішили купити корейську вінілову плитку, то можете використовувати її для дому, готельного комплексу чи комерційного приміщення.

Чим відрізняється вінілова плитка з Азії?

Корейську продукцію виготовляють у сучасних лабораторіях і виробляють на високотехнологічному обладнанні. Покриття має багатошарову структуру, де кожен прошарок відповідає за певне завдання, що робить його міцним і стійким під час щоденної експлуатації. У структурі не тільки ПВХ-компоненти, але і кварц, що робить плитку стабільною. Вінілове покриття забезпечує стійкість малюнка.

Вінілова плитка виготовляється зі штучних, синтетичних компонентів, які проходять суворі стандарти безпеки. Покриття відноситься до екологічно чистих, воно не містить небезпечних для здоров'я речовин. Вінілова плитка з Кореї має сертифікати ЄС, що підтверджує високу якість колекцій. Покриття можна використовувати навіть у дитячій кімнаті.

Переваги корейської плитки для підлоги

Вінілова плитка з Південної Кореї — це оптимальний варіант підлогового покриття для дому, торгового центру, офісу та готельних комплексів. Це підтверджується сильними сторонами матеріалу:

  • збереження форми та властивостей при контакті з водою, тому покриття рекомендоване для ванної, саун та залів з басейном;
  • простий та швидкий монтаж без спеціальної підготовки;
  • еластичний матеріал, який можна укладати на поверхні з невеликими нерівностями;
  • поверхня стійка до подряпин від кігтів тварин, підборів, вм'ятин від меблів, до падіння предметів;
  • покриття можна мити будь-якими хімічними засобами, підтримуючи чистоту;
  • плитка з вінілу стійка до спалаху.

Ціна на вінілову плитку залежить від типу з'єднання. Замкові моделі коштують дорожче, ніж клейові.

Читати все