Вінілова плитка Угорщина

Немає товарів, що відповідають критеріям пошуку.

У чому секрет вінілової плитки з Угорщини?

На українському будівельному ринку угорська плитка для підлоги є одним із популярних матеріалів для підлоги. «Світ підлоги та декору» представлені провідні бренди, що займаються виробництвом покриттів вже понад століття. Продукція з Угорщини відома у всьому світі, вона продається в 70 країнах. ПВХ-плитка зарекомендувала себе як професійний продукт найвищої якості.

Переваги угорської вінілової плитки:

  • Міцний та зносостійкий підлоговий матеріал. Завдяки багатошаровій структурі та спеціальному складу покриття можна використовувати у будь-яких приміщеннях житлового та комерційного призначення. Плитка не втрачає зовнішнього вигляду, зберігає цілісність роками.
  • Стійкість кольору. Захисне покриття запобігає вицвітанню. Декоративний шар залишається чітким протягом усього терміну експлуатації.
  • Стійкість до високої вологості. Купити вінілову плитку варто для ванної кімнати, кухні, приміщення з басейном. Панелі не втрачають своїх властивостей при повному намоканні.
  • Стабільні розміри. Плитка не змінює своїх параметрів під впливом температури, вологості та інших факторів.
  • Удароміцність. Під час падіння предмета на підлогу на плитці не залишиться слідів. Також матеріал поглинає звуки, що позбавить стороннього шуму. Покриття зберігає ідеальну поверхню протягом багатьох років.
  • Легкий монтаж та ремонт. Модульна укладання дозволяє замінити будь-який елемент. Монтувати покриття просто навіть без певних навичок та знань. Кладають плитку за день.
  • Стійкість до бактерій. Вінілова плитка з Угорщини не створює умов для розмноження мікробів. Достатньо помити підлогу засобами, щоб повернути чистоту.

Вінілова плитка в онлайн-каталозі

Угорські покриття для підлоги виділяються великим вибором колірних і дизайнерських рішень. Плитка повторює малюнок дорогих порід дерев, мармуру, каменю, бетонних поверхонь. Клієнти можуть вибрати колекції під будь-який інтер'єр та формат приміщення.

Вінілова плитка з Угорщини на клеї є чудовою альтернативою лінолеуму та ламінату. Матеріал легко стелити на підготовлене чорнове покриття, витримує серйозні навантаження, зберігає зовнішній вигляд. Низькі ціни та висока якість приваблюють господарів будинків, будівельників та дизайнерів.

Читати все