Вінілова плитка Art Tile (Арт Тайл), Ю. Корея

Вінилова плитка Аrt Tile є справжньою знахідкою не тільки для архітекторів та дизайнерів, але і для тих, хто прагне зробити інтер'єр свого житла оригінальним, затишним та красивим. Це покриття дозволяє вирішити навіть найсміливіші завдання дизайнерів зі створення неповторного вигляду як житлових приміщень, так і офісних при проведенні ремонту, будівництві, реставрації, реконструкції, оздобленні квартир, котеджів та заміських будинків.

ПВХ плитка Аrt Tile розроблена фахівцями японської компанії Shinkо Kasei Ind.Co.Ltd і виробляється в Південній Кореї. Цей матеріал абсолютно нешкідливий для здоров'я людей та тварин. Він має антибактеріальні та антистатичні властивості, не схильний до впливу ультрафіолету та безлічі хімічно-активних речовин. Легко миється.

По відношенню до інших видів покриттів для підлоги, ПВХ плитка Аrt Tile має підвищені характеристики міцності, тому вона більш довговічна в експлуатації. Завдяки товщині захисного шару 0,5 мм вона відноситься до покриття для підлоги комерційного використання 43 класу зносостійкості і може використовувати як в житлових приміщеннях, так і в приміщеннях з великою прохідністю: супермаркети, ресторани, навчальні заклади і т.д.

Вінилова плитка Аrt Tile з високою точністю повторює натуральні матеріали – їх колірну гаму та структуру. І що особливо привабливо – імітує різні матеріали:

  • мармур;
  • граніт;
  • природний камінь;
  • дошку з різних порід дерева.

Аrt Tile має особливість -  матеріал настільки гнучкий і легкий, що декорувати ним можна не лише підлоги, а й стіни приміщень.

Отже, якщо вам необхідна якісна і не дорога вінілова плитка - плитка Аrt Tile, ціна на яку досить демократична в порівнянні з якістю та масою переваг, є найкращим вибором.

Купити вінілову плитку Аrt Tile – означає звільнити себе від думок про ремонт на довгі роки.

Вінілова (пвх) плитка Аrt Tile у Києві

Читати все