Терасна дошка Tardex (Тардекс), Україна

12 
За запитом
За запитом
За запитом
12 

Де використовується терасна дошка Тардекс?

Наша кліматична зона привертає домовласників до літнього відпочинку на відкритому повітрі. Тераси, альтанки з мангалом, дачні веранди, а також вуличні кафе, причальні комплекси та вимощення навколо басейнів – ось місця застосування терасної дошки Tardex. Тобто скрізь, де потрібне покриття для підлоги, що витримує сонце і негоду, спеку і морози, що легко чиститься і зберігає привабливість.

Якісна терасна дошка виробництва України

Порівняно з твердими породами деревини, що традиційно застосовувалися для цих цілей, композитна терасна дошка Тардекс дешевша, стійкіша до вицвітання під ультрафіолетом, не піддається гнильним бактеріям та комахам. Підлоги в зонах відпочинку будуть виглядати ідеально 20 років, що час від часу промиваються побутовими розчинами, що чистять.

І гідно поваги, що такий якісний матеріал тепер виробляється в Україні.  Виробник гарантує міцність своєї продукції: навантаження до 2т на квадратний метр дозволяють витримати навіть автомобіль.

Асортиментний ряд терасної дошки Тардекс

В асортименті компанії «Світ Підлоги та Декору» кілька колекцій терасної дошки Tardex (Україна):

  • Classic Home -ndash; пустотіла, 6-камерна, з рельєфом на обох площинах. Параметри ширини та товщини цієї лінійки 145x31 мм. Підвищена міцність. Рельєфи зменшують ковзання підошв по настилу навіть у дощ і дають стік воді;
  • Lite – пустотіла, 4 камери. Ширина та товщина 140x20 мм. Рельєфи на кшталт корабельної палуби. Дві сторони планки різні за фактурою;
  • Lite Pemium – пустотіла 4-камерна дошка, що імітує традиційний терасний настил. Ширина/товщина - 155x20 мм;
  • Professional – повнотіла, імітація оригінального дерева. Співвідношення ширини до товщини 150х20 мм. Виворітний бік рубчастий без декорування;
  • Classic – 4х-камерна пустотіла. Базова модель Розміри 150×25 мм. Нижня сторона з тонкими пазами вздовж панелі, верхня з малюнком дерева.

Довжина в кожній категорії товару може змінюватись від 2,2 до 6 метрів. Усі види продукції представлені у чотирьох колірних рішеннях. З'єднання у шип. Ціни за метр квадратний з незначним розбігом, вказані під кожним найменуванням товару у нашому інтернет-магазині.

Терасна дошка Тардекс у Києві та Україні

Замовити терасні дошки Tardex з пересиланням з Києва можуть приватні особи, будівельні компанії та власники організацій, де планується ремонт з використанням цієї категорії покриття для підлоги. Наші телефони наведено на кожній сторінці внизу. Там же ви знайдете адресу та години роботи у будні дні та вихідні.

Читати все