Пробкові підлоги Wicanders Linn

Коркова підлога Wicanders Linn виготовляється в Португалії на високоякісному обладнанні. Виробник приділяє увагу не тільки якості та екологічності продукції, а й пропонує яскравий дизайн для реалізації найсміливіших задумів. Ви отримаєте дивовижне поєднання вартості та якості. Зовнішній дизайн продукції здивує вас незвичайним поєднанням класики та сучасних напрямків.

Використання натуральних матеріалів для оформлення інтер'єру та забезпечення якісного та довговічного покриття для підлоги зараз особливо актуальне. Багато хто прагне використовувати пробкове покриття в силу його унікальних властивостей:

  1. Корок чудово амортизує, що створює не просто комфортне пересування, а й поглинає шум. Ваші відносини з сусідами знизу стануть набагато кращими.
  2. Ви можете не перейматися екологічною безпекою, оскільки покриття 100 % натуральне.
  3. Звукоізоляція – чудова властивість для сучасних будинків.

Пробкові підлоги Wicanders Linn можуть використовуватися не тільки для оформлення підлоги, але і для стін. Дизайнери люблять їх за практичність та широкі можливості використання в інтер'єрах.

Ви можете купити пробкові підлоги Wicanders колекція Linn в будь-якій кількості, можете поєднувати різні кольори та створювати зони у приміщенні.

Читати все