Паркетна дошка венге

Чому варто купити паркетну дошку венге?

Паркет венге приносить в інтер'єр нотки екзотики. Шляхетний матеріал поєднує у собі вишуканість та природну красу. Природний малюнок поєднується із яскравою своєрідністю кожної лінії. Паркетна дошка венге асоціюється з африканським колоритом, в якому розкривається буяння фарб, динаміка візерунків та дика енергія. Вибираючи покриття для підлоги з венге, ви створюєте розкішну обстановку у своєму будинку або комерційному просторі.

Венге — тропічне дерево, батьківщиною якого є Африка. Високо цінується серцевина, яка має високу густину, твердість. Завдяки тропічному клімату, в якому виростає дерево, матеріал просочується ефірними оліями, після чого стійкий до будь-яких зовнішніх впливів.

Переваги паркетної дошки Венге:

  • Оригінальна текстура, дарована природою, незвичайні відтінки, красивий малюнок.
  • Міцність — важкий та щільний матеріал, стійкий до зовнішніх впливів. Дошки з цього дерева погано тримаються на плаву, а за твердістю венге перевершує навіть дуб. Деревина важко обробляється, тому матеріал високо цінують знавці.
  • Дерево просякнуте ефірними оліями, які захищають поверхню від вологи, плісняви та комах.

Корисно для здоров'я. Це екологічно чистий продукт, що містить фітонциди, які мають оздоровчий ефект на людину. Деревина очищає навколишнє повітря та зміцнює імунітет. Користь від паркету відчутна, якщо не покривати дошки лаком.

Паркетна дошка венге в інтер'єрі

Класичний чорний відтінок венге легко вписується в інтер'єр. Темний паркет венге створює ідеальний дует зі світлими стінами чи меблями. Контраст виглядає оригінальним, цікавим і благородним. З таким матеріалом можна використовувати яскраві акценти в інтер'єрі у вигляді зелених чи червоних елементів. Такі поєднання гармонійно виглядатимуть і зададуть потрібний настрій.

Паркетна дошка венге в Києві представлена в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» австрійськими та турецькими виробниками. Варто пам'ятати, що це дорогий рідкісний матеріал. Ціна на паркет венге відрізняється дорожнечею. Альтернативою може бути покриття у відтінку венге, при цьому буде використана інша деревина. Якщо ви поціновувач високої якості, вишуканої фактури та шляхетної палітри, то натуральна паркетна дошка — ваш вибір.

Читати все