Паркетна дошка під олією

Ще один варіант покриття паркетної дошки — масло. Це відносно нова технологія, яка дозволяє надовго зберегти натуральний матеріал. Ціна паркетної дошки під олію вища, ніж при покритті лаком. При цьому таке покриття має свої переваги.

Чому варто купити паркетну дошку під олією?

На заводах паркет покривають олією так, щоб просочити матеріал на 2 мм. Рідина проникає у структуру деревини, заповнюючи кожну пору.

Переваги:

  • олія не перекриває повітря дереву, завдяки чому матеріал вільно дихає, природно реагуючи на зміну температури та повітря;
  • візуально підлога виглядає максимально натурально, а ходити паркетною дошкою під масло набагато приємніше;
  • легкий ремонт поверхні, достатньо знову покрити підлогу олією;
  • тривалий термін служби матеріалу без шліфування.

Дошки, покриті олією, потребують особливого догляду. Вони більш сприйнятливі до вологи, бруду. Мити підлогу необхідно спеціальними засобами. Будь-який недолік сходить нанівець, побачивши максимально натуральну і природну поверхню паркетної дошки.

Вартість паркетної дошки під олією

Вибрати ідеальну колекцію паркету для дому або роботи ви можете в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». Величезний вибір натурального покриття для підлоги на будь-який гаманець. Ви можете вибрати паркетну дошку дуб олію або іншу породу дерева. Всі матеріали стійкі до механічного зношування та перепадів температур.

Ціна на паркет з олійним покриттям вища, ніж на лак. Але такий варіант виглядає благородно, природно та престижно. У каталозі інтернет-магазину покриття для підлоги представлений широкий вибір відтінків. Можна підібрати дошку будь-якої товщини. Діапазон цін від провідних виробників дозволяє знайти матеріал за вашим бюджетом. Широкий вибір якісних та довговічних колекцій для сучасного та класичного інтер'єру.

Читати все