Паркетная доска ялинка

Немає товарів, що відповідають критеріям пошуку.

Паркет ялинка почали застосовувати англійські майстри ще кілька століть тому, створюючи розкішні підлоги в замках та особняках знаті. Робота була копітка і вимагала майстерного знання справи. Між планками не повинно бути щілин. Завдяки майстерності така підлога збереглася і до наших днів, а традиційний дизайн перейняли сучасні виробники паркетної дошки, представленої в Україні.

Види паркетної дошки ялинки

Розрізняють:

  • Англійська ялинка. Паркетну дошку складають перпендикулярно одна одній. Торець однієї планки примикає до початку другої. Моделі витримують велике навантаження, виключаючи появу щілин. Головний акцент робиться на фактурі та малюнку дорогих порід дерев.
  • Французька ялинка. Декоративний варіант укладання паркетної дошки. Планки зрізають під кутом 30 чи 60 градусів і склеюють під гострим кутом. Такий спосіб оформлення обирають з естетичної точки зору завдяки привабливому малюнку паркету.
  • Угорська ялинка. Цей варіант з'явився на основі французького та англійського методу укладання. Паркетна дошка може бути викладена під гострим кутом чи перпендикулярно, але обов'язково планками контрастних кольорів. Унікальний рисунок підкреслює красу дерева.

Де купити паркетну дошку ялинкою в Києві?

Дизайн паркету «ялинка» залишається популярним у оформленні квартир. Допоможе підібрати оптимальний дизайн магазин «Світ Підлоги та Декору». Для мешканців та гостей Києва відкрито шоу-рум, у якому представлені зразки підлогових покриттів. Замовити паркетну дошку можна з доставкою по всій Україні. Ми працюємо з основними кур'єрськими службами країни, щоб кожному українцю були доступні якісна та красива паркетна підлога.

Читати все