Паркетна дошка фаска 4V

Що таке фаска на паркетній дошці?

Перед тим як купити паркетну дошку, варто звернути увагу на колір матеріалу, бренд-виробника, технічні характеристики, матеріал та інші особливості колекції. Ще один пункт, на який слід звернути увагу — це наявність фаски на паркеті.

Дошку обробляють так, щоб зробити її максимально естетично красивою, адже підлога з натурального покриття має виглядати розкішно та презентабельно. Фаску на дошці паркету роблять з краю панелі. Для цього під кутом 45 градусів знімають край, утворюючи кут під скосом. В одних колекціях обробку роблять з двох сторін, в інших з чотирьох. Останній варіант називають чотиристоронньою фаскою на паркеті.

Скіс має декоративний ефект. Паркетна дошка 4 фаски надає підлозі ефекту масивності. Відсутність елемента перетворює покриття на одну суцільну поверхню, що виглядає не так виразно. Якщо укладати паркет у палубному стилі, використовуючи дошки з фаскою, ця частина інтер'єру виглядає виграшно.

Чому варто купити паркет із 4 фасками?

Переваги фасок:

  • гарний естетичний вигляд;
  • приховує похибки нерівного монтажу покриття для підлоги;
  • наявність скосу залишає деревині місце для розширення та стиску при стрибках температури, вологості, властивих у міжсезоння.

Існує думка, що у фасках може накопичуватися бруд або пил. Насправді простору для подібних відкладень замало, тому підлога збереже свою чистоту та красу за будь-якої інтенсивності використання.

Скільки коштує паркетна дошка з 4 фасками у Києві?

У каталозі «Світ Підлоги та Декору» представлені матеріали для фінішного покриття підлоги з усіма варіантами обробки. Паркетна дошка з фасками у Києві коштує трохи дорожче, ніж без них. Ціна включає додаткову обробку. Вибираючи матеріал зі скосами, клієнт віддає перевагу цікавому та фактурному виконанню. Якість продукту не втрачається.

Читати все