Паркетна дошка без фаски

Паркетна дошка без фаски — це традиційний варіант оформлення натурального покриття для підлоги. Відсутність додаткової обробки не позначається негативно на технічні характеристики матеріалу. Саме таку дошку виготовляли за всіх часів.

Використання фаски є щодо нової технології, для якої застосовують спеціальне обладнання. Додаткове оброблення натурального матеріалу позначається на ціні паркетної дошки. Тому при виборі варто пам'ятати про бюджет, виділений на фінішне оформлення статі.

В інтер'єрі паркет без фаски виглядає як монолітне полотно. Використовувати такий варіант варто на темному полі або при виборі деревини з яскраво вираженим малюнком з волокнами з кількома відтінками. Це дозволить розкрити природну красу матеріалу. Грамотно працюючи над інтер'єром, можна підібрати ту колекцію, яка краще розкриє дизайнерський задум.

Переваги паркету без фаски:

  • низька ціна, відсутня націнка на додаткову обробку;
  • економія коштів за однакового рівня якості та технічних характеристик матеріалу;
  • герметичне покриття, яке можна покривати олією або лаком на вибір;
  • великий вибір матеріалів.

Купити паркетну дошку без фаски легко в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». На сторінках понад 20 відтінків на будь-який смак. Колекції європейських та азіатських виробників за розумною ціною. Серед клієнтів високий попит на односмугову паркетну дошку без фаски. Такий дизайн має вигляд єдиного полотна. Багатосмуговий паркет вирішує завдання щодо створення яскравої та красивої статі, візуально розділеної на окремі сегменти.

Читати все