Паркетна дошка Естонія

123 
123 

Особливості паркетних дощок з Естонії

Естонський паркет відомий уже кілька десятиліть. Виробники використовують сучасні технології та обладнання для створення надійного підлогового матеріалу. Для паркетних дощок відбирають найкращу натуральну деревину. Найбільш популярними та затребуваними колекціями є покриття з:

  • дуба;
  • горіха;
  • ясена.

Особливістю паркетних дощок з Естонії є використання технології холодного склеювання шарів. Цей метод зменшує негативний вплив перепаду вологості. Матеріал не розсихається, не покривається тріщинами, вирізняється високою міцністю. Такі покриття служать довше, зберігають ідеальний зовнішній вигляд довгі роки.

Верхній шар деревини становить щонайменше 3.6 мм. Це робить дошку міцнішою, твердішою, стійкішою до високих навантажень. Фабрики підбирають деревину з гарним малюнком та натуральним відтінком. Окремі колекції вибілюють або роблять темнішими. У нашому каталозі представлено понад 10 відтінків паркету з Естонії. Світлі та сірі колекції органічно виглядають у сучасних інтер'єрах. Класичні натуральні відтінки є актуальними в традиційній обстановці.

Однією з причин, чому варто купити естонську паркетну дошку — це відповідність європейським стандартам. Він проходить строгу перевірку та сертифікацію, тому безпечний для здоров'я. Таке покриття рекомендоване для укладання у дитячій кімнаті чи спальні.

Скільки коштує якісний паркет із Естонії?

Інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» пропонує покриття для підлоги на будь-який бюджет. Ціна на паркетну дошку із Естонії приємно здивує. Демократичний цінник та європейська якість доступна для кожного покупця. Клієнт може вибрати матеріал, уклавшись в обмежений бюджет.

Паркетна дошка покривається маслом або лаком. Усі компоненти нетоксичні, безпечні для дітей та тварин. Гарантія від естонського виробника на натуральне покриття для підлоги — 20 років.

Читати все