Паркетна дошка Brand Wood (Бренд Вуд), Індонезія

123 
123 

Паркет Brand Wоod можна вважати класикою декору покриття підлоги, що поєднує в собі найпозитивніші якості з точки зору краси і практичності. Це довговічний та міцний оздоблювальний матеріал, який здатний протягом кількох десятиліть радувати своїх господарів чудовим виглядом.

Екзотичний паркет Brand Wood

Паркет Brand Wоod затребуваний у багатьох країнах світу. У нас він з'явився порівняно недавно, але завдяки високій якості, вже придбав «відомість» та в нашій країні. Відгуки про цю продукцію лише позитивні. До того ж на паркет Brand Wоod ціна невелика і доступна практично будь-якому покупцеві, що робить його дуже затребуваним.

Висока якість - запорука довговічності

Паркет Brand Wоod широко використовується для оздоблення підлоги не тільки в приватних квартирах та будинках, але й офісах, розважальних та торгових приміщеннях , де високий рівень прохідності. Його високий рівень міцності, стійкість до механічних пошкоджень та стирання, яка досягається методом нанесення декількох шарів покриття та особливою структурою та обробкою деревини, дозволяє використовувати цей матеріал навіть у великих торгових центрах, де в день проходять тисячі людей.

Дизайн на будь-який смак із паркетом Brand Wоod

Звичайно, якість матеріалу дуже важлива, але його екологічна чистота і краса не менш важливі в питанні оформлення інтер'єру. І лакований паркет Brand Wоod та шліфований паркет Brand Wоod – це екологічно чистий матеріал.

Для того, щоб кожен покупець зміг підібрати саме «тот» матеріал для підлоги, який чудово підійде по дизайну приміщення і взагалі буде "на смак", паркет Brand Wоod представлений у величезній кількості стильових рішень:

  • Екзотичний паркет Brand Wоod колекції «Нанду», сподобається любителям оригінального стилю, що нагадує спекотні країни, бразильські стилі або просто насичені глибокі кольори в інтер'єрі.
  • Колекція «Мербау» сподобається людям, які віддають перевагу темним насиченим кольорам в оформленні підлоги.
  • Колекція «Палісандр» сподобається любителям класики.
  • Колекції «Американський горіх» «Гевея» та «Тік» - Зможуть надати неповторний, оригінальний, сучасний стиль кожному приміщенню. Вони легко поєднуються з будь-якими кольорами та фактурами в дизайні стін та стелі. До того ж колекції «Гевея « та «Тік» надають приміщенню додаткову зорову легкість і відмінно підійдуть для покриття підлоги в невеликих приміщеннях, візуально збільшивши її.

Купити паркет Brand Wоod за прийнятною вартістю можна в нашому інтернет-магазині.

Читати все