Паркетна дошка Upofloor (Упофлор)

123 
123 
Паркет дошка Upofloor у виставковому залі

Історія компанії Upofloor почалася в 1955 році, але перша партія паркетної дошки була випущена тільки в 80-х. Сьогодні фінський бренд відомий на весь світ, а його продукція повсюдно використовується в обробці житлових і громадських приміщень. Упофлор не стоїть на місці, оскільки постійно використовуються нові технології та матеріали, що покращують характеристики готової продукції.

Особливості та переваги паркетної дошки Upofloor

Для з'єднання окремих ламелей в колекціях використовується з'єднання ReadLoc. На поверхню матеріалу наноситься 6 шарів лаку, при цьому кожен окремий шар додатково покривається шаром спеціального матеріалу. запатентованим засобом для захисту від механічних пошкоджень, комах та вологи.

Незважаючи на багатошарову структуру та використання різних захисних матеріалів, паркетна дошка відповідає строгим сучасним вимогам екологічної безпеки (не використовуються смоли, клеї та просочення, небезпечні для здоров'я людини).

Колекції від виробника Upofloor

Усього існує чотири колекції паркетної дошки. Кожна з колекцій має власні характеристики, тому покупці можуть вибрати паркет за смаком:

  • Серія Ambient розрахована на обробку приміщення в скандинавському стилі, який дуже популярний в останні роки. Для виробництва лінійки використовуються дуб і ясен, що проходять брашування, обробку лаком або білим маслом.
  • Art Design відрізняється різноманітністю кольорів, але незалежно від кольору виділяється і підкреслюється структура натуральної деревини. Використовується деревина дуба та горіха, що обробляється білим та кольоровим маслом, фарбою та лаком.
  • Серію Tempo відрізняють теплі відтінки бежевого і коричневого кольорів. Це універсальне рішення для будь-якої кімнати в будинку, що надає атмосферу затишку. Використовується деревина дуба, який проходить моріння, термічну обробку, а також розкривається лаком.
  • Forte — Відтінки темного кольору для неординарного оформлення інтер'єру. Застосовуються дуб та мербау, що обробляються кольоровою олією та лаком.

Кожна з колекцій доступна в нашому інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору», де продукцію бренду Upofloor можна придбати недорого.

Купівля паркетної дошки Упофлор в Україні

Купити паркетну дошку Упофлор за найкращою ціною в Києві та інших містах країни ви можете за допомогою нашого інтернет-магазину "Світ Підлоги та Декору". На сайті можна прочитати відгуки від реальних покупців, які вже встигли скористатися вигідними пропозиціями.

Читати все