Багатокольорова паркетна дошка

Багатокольорова пакетна дошка додає в інтер'єр оригінальності та індивідуальності. Покриття має кілька відтінків, що наголошує на природній, неоднорідній текстурі деревини. Такий підхід у колористиці гармонує із природним малюнком дерева. Використовувати багатокольоровий паркет вигідно, коли в інтер'єрі використовують кілька деревних відтінків. Таке покриття для підлоги легко поєднувати з меблями, плінтусами.

Купити паркетну дошку в декількох відтінках можна в інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору». Підлоговий матеріал виготовлений з міцного дуба. Таке покриття витримує великі навантаження, механічну дію, перепад температур та високу вологість. Дуб має стійку деревину, завдяки чому дошки зберігають свій зовнішній вигляд та міцність.

У каталозі можна вибрати паркет за товщиною, матеріалом виготовлення, країною, брендом, покриттям. Ціни на паркетну дошку у Києві приємно здивують. Для клієнтів підібрали якісний матеріал від провідних виробників. Європейський паркет представлений класичними та сучасними колекціями. Альтернативою їм стануть серії українських та турецьких виробників. Вартість продукції у них нижча, але при цьому зберігається висока якість.

Читати все