Ламінат BinylPRO (БінілПРО) Німеччина

Ламинат BinylPRO в выставочном зале

Переваги ламінату BinylPRO

Німецький виробник ламінату BinylPRO пропонує українському споживачеві водостійкий матеріал, що кидає виклик будь-яким рідинам. Завдяки особливій технології вода практично не потрапляє в шви покриття для підлоги, зберігаючи міцність і довговічність матеріалу. Бренд використовує технологію ORCA, яка захищає поверхню та шви від вологи.

Ламінат з Німеччини міцний та довговічний. Виробник дає 30-річну гарантію при використанні матеріалу у будинках та квартирах, а також 5 років для комерційних приміщень. Колекції універсальні у використанні. Їх можна стелити в офісі, спальні і навіть дитячій кімнаті. Вологостійкий ламінат рекомендований для ванних кімнат, кухонь та зимового саду.

У колекції представлені серії:

  • у сірих тонах під натуральне дерево;
  • у теплих тонах;
  • ламінат під камінь.

Характеристики ламінату

Всі моделі відносяться до 33 класу навантаження, що говорить про міцність та зносостійкість матеріалу. Ламінат можна стелити у приміщеннях з високою прохідністю, не боячись втратити привабливість покриття. Товщина планок — 8 мм.

Наявність кількох дизайнів дозволяє розширити межі інтер'єру, зробити кімнату чи робоче приміщення стильним, оригінальним. Якісне покриття позбавляє клопоту, пов'язаного з експлуатацією підлоги. Поверхню легко мити звичайними засобами, видаляючи бруд та пил.

Німецький ламінат БінілПРО — це красива та універсальна альтернатива паркетній дошці або кам'яній підлозі. Це невибагливий в експлуатації матеріал, яким приємно ходити босоніж навіть дітям.

Читати все