Ламінат Krono Original Vintage Narrow

Для будинку, в якому панує шарм, шляхетність, вишуканий спокій та ностальгія за ретро-стилем, ідеально підійде ламінат krono original vintage narrow. Унікальність цього покриття, що ламінує, в структурі, створеній в стилі Handscraped, при якій створюється враження, що крокуєш по поверхні, обробленій вручну. При цьому поверхня виглядає матовою, а блискучі синхронні пори імітують натуральне дерево.

Дизайн приміщення, покритого ламінатом Vintage Narrow, обов'язково повинен містити елементи старовини, щоб збереже ідею створення  цієї колекції.

Ламінатkrono originalколекціяvintage narrow, шириною 10 мм і довжиною смуги 1285 мм, виглядає вражаюче, завдяки чотиристоронній фасці, має:

  • підвищеною вологоізоляцією системи Aquastop;
  • антибактеріальним покриттям А.В.С.;
  • покращеною системою замку 1clic2go.

32 клас експлуатації говорить про те, що це покриття, що ламінує, може служити 25 років навіть у виробничих приміщеннях. Адже до складу високоякісного матеріалу входить майже 90% деревини. Унікальністю ламінату є те, що дизайнери створили покриття понад сто видів деревини.

Великий вибір колекції ексклюзивної колекції представлений на сайті Інтернет – магазину «Світ Підлоги та Декору». Замовлення ламінованого покриття з доставкою до вашого населеного пункту можна зробити за телефоном, вказаним на сайті, або залишити заявку, і наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом.

Купити ламінат Krono Original Vintage Narrow

Читати все