Шпалери для стін виробництва Швеції

Шпалери для стін виробництва Швеції

Шпалери для стін виробництва Швеція допоможуть створити незвичайний та оригінальний інтер'єр

Шпалери для стін виробництва Швеція помітно виділяються серед інших оздоблювальних матеріалів на ринку. Химерні поєднання кольорів, незвичайні, часом найфантазійніші малюнки поєднуються в них з дивовижною практичністю зносостійкістю. Не дивно, що настінні матеріали шведських брендів вважаються елітними та навіть дизайнерськими. Адже тільки за їх допомогою будь-яке приміщення можна перетворити не просто на затишну кімнату, а на справжній арт-об'єкт. Шведські модельєри пропонують паперові та флізелінові полотна із зображеннями жвавих проспектів, принтами у вигляді заставлених книгами полиць та іншими не менш цікавими візерунками.

Чим привабливі шпалери для стін виробництва Швеція?

Шпалери для стін виробництва Швеція, звичайно, недешеві за ціною, але їх численні переваги з лишком компенсують дещо високу вартість:

  • настінні покриття шведських виробників часто мають водовідштовхувальне покриття, внаслідок чого ними можна обклеювати навіть приміщення з підвищеним рівнем вологості та витирати їх вологою тканиною;
  • шпалерні фабрики Швеції для виготовлення продукції використовують виключно натуральну, екологічну сировину: папір, текстиль, бамбук та ін.;
  • завдяки спеціальному верхньому шару оздоблювальні матеріали скандинавських брендів мають високу міцність, не рвуться в процесі роботи і не деформуються.

У кожній колекції шпалер для виробництва Швеція – унікальні дизайнерські рішення!

Сучасний каталог шпалер для виробництва Швеція представлений безліччю брендів. Sandberg, Mr. Perswall – ці та багато інших марок добре відомі професійним декораторам та звичайним домовласникам по всьому світу. Адже тільки скандинавським дизайнерам під силу поєднувати у своїх виробах дві протилежні якості – простоту та мінімалізм. Їхні колекції виглядають оригінально і помітно, але ніяк не химерно.

Купити шведські шпалери або замовити їх в інше місто України зовсім не складно з інтернет-магазином «Світ підлоги та Декору». Виберіть відповідний за всіма параметрами оздоблювальний матеріал – і незабаром твори найкращих скандинавських дизайнерів прикрасять стіни Вашої оселі!